2733
2734
یه شربتی هم هست ک ایمنی بدنو بالا میبره خیلی خوبه 

میدونی اسمش چیه زینک نیست احتمالا🤔

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر دختر آلرژی داره. من کمبود کلسیمو آهن دی شدید دارم اینا رو مصرف کنه حله🤔

من خودم کمبود اهن شدید داشتم، طوری که دکتر تا دید گفت تالاسمی داری، تو اون دوره هم قرص اهن برام نوشت و اینکه میگفت فقط گوشت قرمز مصرف کن، یا کبابی یا تو شیشه

نمیدونم چطور شد، کاربریم تعلیق شد😐
2728
من داروخونه ام. اینا برا سیستم ایمنی خوبه شربت یا قرص ایمونایس شربت یا قرص رویال ژلی شربت ساپلاس ...

قربنت😍 فقط میشه تو شیر دهی مصرفشون کرد🤔🤔🤔قیمتشون چطوره🤔😁

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
من خودم کمبود اهن شدید داشتم، طوری که دکتر تا دید گفت تالاسمی داری، تو اون دوره هم قرص اهن برام نوشت ...

والا من گوشت قرمز زیاد مصرف میکنم تو کمخونیم اصلا تا ثیر نداره

بله، اینا تقویت کننده سیستم ایمنی  هستند، گوشت هم اگه از گوشت شتر مرغ استفاده کنی خیلی بهتره و ...

والا رفتم متخصص داخلی برا کبدم گفت شیر میدی دارو نیست فقط رعایت کنو رژیم بگیر و تحرک😑😐گرید ۲ هم بود احتمالا الان بیشتره

2738
 قربنت😍 فقط میشه تو شیر دهی مصرفشون کرد🤔🤔🤔قیمتشون چطوره🤔😁

بله معمولا منعی نداره..اخری که مخصوص شیردهیه.. ایمونایس 45 تومنه پروپولیس39 ایموژن 18 رویال ژلی دقیق یادم نیست الوئه ورا 17 پرگنازون هم ورقه هایو15 تاییش 30..40 تومنی میشه.. خیلی این روزا حواستون باشه..حالا استرسم نگیرین خودش ایمنی بدن رو کم میکنه

بله معمولا منعی نداره..اخری که مخصوص شیردهیه.. ایمونایس 45 تومنه پروپولیس39 ایموژن 18 رویال ژلی دقیق ...

ممنونم😍