2737
2734
عنوان

خدا کمکشون کنه....

225 بازدید | 6 پست

من پرستار بخش آی سی یو نوزادان بودم. یه مدتم اطفال کار کردم.

موقع رگ گیری یا ان جی تیوب گذاشتن و کلی کار دیگه بعضی مادرا از دور نگاه میکردن و اشک میریختن. 

بعضیا تو بخش میومدن با اینکه ورود ممنوع بود فقط بخاطر یه لحظه دیدن بچه شون‌ 

من خداروشکر با همه شون خوش برخورد بودم و وجدانم خیلی راحته. ولی اون زمان مجرد بودم و اصلا درک نمیکردم.

الان که متاهلم و بچه ۲۲ ماهه دارم‌ تا گریه میکنه یا دردش میگیره جیگرم کباب میشه‌ 

فقط اون خانم ها میاد تو ذهنم. خدا کمکشون کنه و انشالله هیچ مادری غم و مریضی بچه شو نبینه. خیللللی سخته. خیللللللی... 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین حالا من چی کشیدم

برات صلوات فرستادم عزیزم. 

میشه بپرسم دلیل سقطتون چی بود؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ببین حالا من چی کشیدم

وااای امضاتون😔 چی کشیدین شما بغضم گرفت چقد سخت😔

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...