2737
2734
عنوان

گرونی امروز خیلی بهم فشاراورد..

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 59 پست
ببین این نظرمنه مادرگیر ی بازی سیاسی شدیم ..دیگ‌خسته شدم توخونه موندم یه هفته است افسردگی گرفتم

درسته واقعا

امروز یکی میگفت این ویروسو خود چین درست کرده خفاش سرکاریه

درست کرده تا ضعیف ها رو بکشه

یه چیز بگم 

یه لباس زیر ساده بخر بعد بشین خودت از لباسای قدیمی مهره و اینا بکن بشین روش بدوز یا مونجوق بدوز با روبان براش پاپیون در بیار خودت یه ست خوشگل درست کن با خلاقیت خودت هم سرت گرم میشه هم خوشگل میشه😃😃😃

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ نگو،منم همش تو فکر شوهرمم،اگه خدایی نکرده کرونا تو زندان بره فاجعه میشه بااون جمعیت زیاد و بدون ب ...

خب مسئولاش که رعایت میکنند برا همین نمیره

فقط هر کسیو جدید میگیرن تا دو هفته قرنطینه کنند

2728
شوهر شماهم زندانه؟!

آره

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
درسته واقعا امروز یکی میگفت این ویروسو خود چین درست کرده خفاش سرکاریه درست کرده تا ضعیف ها رو بکشه

ن گلم خودچین اینجابیشترضربه خورده .. نمیتونم برات بازش کنم  چون میترکم ..اما درگیرش نشو اینو یکی ک خوانوادش سیاسی هستن میگ بهت ..

2740
مسئول زندان؟

هه نه زندانی،امیدوارم قضاوت نشم چون ما هم تا چن وقت قبل زندگی عادی مث همه داشتیم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
یه چیز بگم  یه لباس زیر ساده بخر بعد بشین خودت از لباسای قدیمی مهره و اینا بکن بشین روش بدوز ی ...

برو خرازی یراق و پنل بخر روش بچسبون خودت قشنگ میشه 😋

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
یعنی چی من فکر نمیکنم اینطوری باشع  میدونی چقدر از لحاظ اقتصادی ضربه خورد

منم همین فکرو کردم که خیلی از نظر اقتصادی ضربه خورد

طرف یه کتابی نشون داد که موضوعش همین بود حتی توش از ووهان ۲۰۲۰ هم اومده بود

کلا حرفای مدلای مختلف این روزا زیاد میشنویم

ولی برام واقعا سواله که این ویروس بیشتر با افراد ضعیف و سن بالا کار داره اونا رو میکشه