2733
2739
عنوان

خانوما و آقايون سايت بيان چند لحظه

336 بازدید | 42 پست

ازتون خواهش ميكنم اين مدت رعايت كنين

بيرون نرين الكي

بهداشت فردي و خيلي خيلي رعايت كنين

مسافرت نرين

دست ندين

به خدا يك سال عيد خريد نكنين چيزي نميشه

ما گناه داريم

مادر من پدر من و دوستاي من و استاداي من دائما دارن كار ميكنن

نميتونن بمونن خونه

و من همه ش تو استرسم

ازتون خواهش ميكنم زحمتاشونو با اين كاراي احمقانه به باد ندين

اين ويروس اگر به مرحله همه گيري جهاني برسه همه مون بدبختيم

اصلا هم قصدم بزرگنمايي يا ايجاد ترس نيست

فقط ميخوام بدونين واقعا شرايط سخته و اگر همكاري نكنين سخت ترم ميشه

پس جدي بگيرين تا بتونيم پشت سر بذاريمش🙏🏻🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هر کی رعایت نکنه......

فک نککنم بعد این پست دیگه کسی رعایت نکنه😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
آفرين عزيزم اگر همه رعايت كنن شيوعش كم ميشه متاسفانه اين هفته هفته ي خيلي سختيه اميدوارم زودتر تم ...

عزیزم چرا گفتن این هفته سخته؟

دو ساله عضوم ولی، سوسابقه دارم، حداقل ۶ بار ترکیدم. 😁

راست میگی واقعا منم انقد حرص میخورم ک نگو ما مستاجریم صابخونمون دائم رفت و آمد دارن و اصلا رعایت نمیکنن هی ما درو ضدعفونی میکنیم ولی بی فایدس

# نه_به_خرید_و_رفت_و_آمد_عید

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
2706