2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط میتونم بگم حالم خوب نیست اصلا فردا جواب آزمایششون میاد کارم شده گریه شاید یه نظری بکنه خدا به دلاتون براشون دعا کنید جواباش منفی باش به خاطر این ویروس خیلی داغونیم شهر شده مثل شهر ارواح خالی شده هیچ کس تو شهر نیست به جز چندتا مردایی که جایی مجبورن برن سر کار بیمارستان حتی تو حیاطاشون خوابوندن شلوغ خیلی دلم گرفته خیلی اگه مثبت باش کلا میپاشم از هم 😢😢😢😢

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آشغال خورا نجسا😣

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2740

یدونه فیلم ازشون دراومده دیدین؟

زنه چینیه از لای برگ یه لونه ی پرنده پیدا میکنه توش سه تا جوجه س که داره تکون میخوره.همونجوری زنده زنده جوجه رو میکنه تو دهنش میخوره کثافته لجن😑😣

هرسه تا رو پشت هم برمیداره میخوره😑☹

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
فقط میتونم بگم حالم خوب نیست اصلا فردا جواب آزمایششون میاد کارم شده گریه شاید یه نظری بکنه خدا به دل ...

ای بابا انقد نگران نباش عزیزم😍 استرس سیستم ایمنی بدنو ضعیف میکنه هاااا...ریلکس باش...ان شالله که هیچی نیست💖

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
فقط میتونم بگم حالم خوب نیست اصلا فردا جواب آزمایششون میاد کارم شده گریه شاید یه نظری بکنه خدا به دل ...

عزیزم امید رو فراموش نکنید

لبخند بزن و به عزیزانت و بیماران امید و انرژی بده

برات دعا میکنم