2733
2734
عنوان

بحث باشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 44 پست
خانوم گل رفیق کیلو چند کاش بفهمن زن یعنی ارامش عشق .باید ستایششون کرد نه ناراحت 

واقعا؟ نمیدونم چطور میتونم حرف یه مرد باور کنم شما به عنوان یه مرد بگید چرا بعض3مردا رفیقاشون از زنشون و خانوادشون مهمترن؟ اصلا چرا بعضی مردا به زن دید کوچیکی دارن و خودشون خدای زن میدونن؟ واقعا با همچین مردایی چطور باید رفتار کرد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ نمیدونم چطور میتونم حرف یه مرد باور کنم شما به عنوان یه مرد بگید چرا بعض3مردا رفیقاشون از زنش ...

اینجورمردا قدرشماهارونمیدونن بخدا قسم لیاقتتونوندارن اگه کوچکترین ناراحتی واستون ایجاد کنن من یه مرد طرفدارشدید خانوماهستم که خیلی ازمردا مسخرم میکنن ولی باافتخار میگم من هرکس توهینی بکنه خوردش میکنم 

2728
عزیزم من چیزارو گذروندم درست نشد و اخرش جدا شدم بچه هم دارم باید یا صبور باشی و چیزی نگی یا جدا بشی ...

چه جوری؟؟اون با رفیق نمیگشت نمیدونم چجوری رابطشو خراب کنم میخام شمارهشان پاک کنم توگوشیش

2738
حالا مثلا من باهاش قهر کنم اون ب التماس میفته نه اصلا

نه ممکنه براش فرق نکنه، من هفت سال کاری نبود که نکرده باشم  عذابی نبود که ندیدم اما بگو دید اصلا دل سنگش احساس کرد؟ یک نصیحت خواهرانه میکنم بت واقعا باید دست بکار بشی و زندگیت نجات بدی به خاطر بچت هر کاری از دستت برمیاد انجام بده هر کاااری 

نه ممکنه براش فرق نکنه، من هفت سال کاری نبود که نکرده باشم  عذابی نبود که ندیدم اما بگو دید اصل ...

نمیدونم خسته شدم از این بحثا .کاش ادم میشد.ادما تغیر میکنن خودم دارم میفمهم

چه جوری؟؟اون با رفیق نمیگشت نمیدونم چجوری رابطشو خراب کنم میخام شمارهشان پاک کنم توگوشیش

رفتن تو گوشی شوهرت کار اشتباهیه ممکنه چیزی ببینی و بیشتر عذاب بکشی پاک کردن شماره هم کار بیهوده ایه خودشون که شمارشو دارن با یک بزرگتر حرف بزن بدون اینکه شوهرت بفهمه 

2706