2737
2734
عنوان

بحث باشوهر

800 بازدید | 44 پست

مدتی میشه اولایل اینجوری نبود شوهرم خیلی فرق کرده دائم با رفیقاشه اصلا به من توجه نمیکنه منم مجبورم هیچی نگم فورا  داد بیداد میکنه یا جدی نمیگره 

وبا دوستاس مشروب میخوره؟وقتی هم بحث شد پیش مادر شوهر هستم اون میاد ؟که چتون هس بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم با یه بچه ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ازصبح تو خونه هستم تا شب که بیاد وقتی هم بیاد باید هیچی نگم که عصبانیه ..که خسته هست.

عزیزم من چیزارو گذروندم درست نشد و اخرش جدا شدم بچه هم دارم باید یا صبور باشی و چیزی نگی یا جدا بشی خدایی نکرده البته، یا بتونی حالا با هر راهی ببریش مشاوره واقعا درکت میکنم 

خانوم گل رفیق کیلو چند کاش بفهمن زن یعنی ارامش عشق .باید ستایششون کرد نه ناراحت 

خب نمیفهمن که فورا میخان داد بزنن یا رگ غیرتشون زیاد بشه اگه غیرت دارن دل نشکنن

عزیزم من چیزارو گذروندم درست نشد و اخرش جدا شدم بچه هم دارم باید یا صبور باشی و چیزی نگی یا جدا بشی ...

ببخشیدمن توجمع خانوما هستم . ولی حیف از شما که قدر نمیدونن کاش میتونستم همه ی این مردارو ادم کنم .بخدا وقتی میفهمم مردی زنشو ناراحت میکنه دلم میلرزه

خب نمیفهمن که فورا میخان داد بزنن یا رگ غیرتشون زیاد بشه اگه غیرت دارن دل نشکنن

غیرت یعنی چی!؟یعنی وقتی به کسی تعهد داری نزاری ارامشش بهم بریزه ینی کسی نتونه ناراحتش کنه چه مادر چه خواهر وچه هرکس دیگه 

2706