2733
2739
عنوان

اعلام پولداری لاکچری بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 4448 بازدید | 212 پست
یک کاربر اینحا بود نمکدون و یکی ایگوانا اینا رو تاجایی که دیدم پولدار بودن.عکس مکس خرید و خونه زندگی ...

نمکدون اونکه جهاز میخرید؟؟

ازش خبر نداری؟؟

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ژون  سلام عشقولی 😍

فدااااااا😍😍😍😍

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی؟ یعنی واقعا راسته که میگن پولدار ها خوشبخت نیستن؟

نمی گم من پولدارم جون تو تهران اینقدر میلیاردر هست که ما هیچیم

اما من سال هاست که تنها می خوابم و همسرم کنارم نمی خوابه

حالم ازش بهم می خوره

نگو واقعا بقیش نگفتم همسرم همش بهم خیانت می کنه من هم بهش خیانت می کنم مهریه و تفقه ام به اجرا گذ ...

تو هم خیانت میکنی

دعا کنید سال دیگه خونه خودم باشه از یه اتاقی خونه مادر شوهر در بیام بچه دار بشم رزق و روزی حلال خدا بهم بده 
2728
نمی گم من پولدارم جون تو تهران اینقدر میلیاردر هست که ما هیچیم اما من سال هاست که تنها می خوابم و ه ...

چرا

دعا کنید سال دیگه خونه خودم باشه از یه اتاقی خونه مادر شوهر در بیام بچه دار بشم رزق و روزی حلال خدا بهم بده 

سوال خوبی پرسیدی.بنظر من از نظر اقتصادی فرهنگی شعور تحصیلات از همه رده ای اینجا عضو هستند ولی بعضی خانما متاسفانه وقتی یه موضوعی که برای خودشون حالت تخیل داره را از زبون بقیه میشنون به دروغگویی متهمش میکنن و این یعنی فاجعه.زندگیها خیلی متفاوته قبول کنیم با هم فرق داریم

نمی گم من پولدارم جون تو تهران اینقدر میلیاردر هست که ما هیچیم اما من سال هاست که تنها می خوابم و ه ...

چرا پس جدا نمیشی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خخخ اينهمه ادم ميان كلاس ميذارن يكي بود ميگفت ميخوام جداشم شوهرم خيانت ميكنه ٩٠٠مليون زمين ب ناممه ب ...

من بعداز 7سال زندگی 500هزارتومن توحسابمه اونم کارت یارانه دستمه ازاون جمع کردم شد این 🤪

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
2738

اگه ی پراید پوکیده لاکچری بودن حساب میشه منم بی زحمت بزار جزو پولدارا😂😂😂

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خخخ اينهمه ادم ميان كلاس ميذارن يكي بود ميگفت ميخوام جداشم شوهرم خيانت ميكنه ٩٠٠مليون زمين ب ناممه ب ...

قصدش کلاس گذاشتن نبود میخواست با اون پول بدون دغدغه پسرشو بزرگ کنه طفلی

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
درخ‌است نفقه و مهریه دادم  یک فرایند طولانی و فرسایشیه  تا نگیرم نمی تونم زندگی در حدی&n ...

بچه ها چند ساله هستن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همسرم پزشکه و پولداره  خودمم شاغلم  خونمون تو برج های بالاشهره تهران زندگی می کنیم ه ...

الکی؟؟؟؟؟

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2706