2733
2739
عنوان

اعلام پولداری لاکچری بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 4448 بازدید | 212 پست

خخخ اينهمه ادم ميان كلاس ميذارن يكي بود ميگفت ميخوام جداشم شوهرم خيانت ميكنه ٩٠٠مليون زمين ب ناممه بعد ١٥٠مليون ماشينمه ك صفره و كلللي چيزاي ديگه بعد اخرش ميگفت بنظرتون ميتونم بااينا ي خونه اجاره كنم و ي زندگي با بچم داشته باشم تقريبا ٢مليارد ميگفت دارم😅😅😅😅

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅

از خدا ک پنهون نیست

از شما چه پنهون 

غالب نی نی سایتی ها  ب لحاظ تمول  و مکنت و شوکت  از خانواده همسر  و علل خصوص جاری شون ،  سر تر  بوده و هستن🤪 

حالا یه چند نفری  هم  تو سایت هستن ک  انشاءالله مشکلات شون رفع میشه ب زودی🙈

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا همههههههههههه لاکچری و پولدارن خودشون و شوهراشونم دکترن هرکدومشونم ۴۰۰مثقال طلا دارن و ۳دست ...

😂 😂 😂 والا 

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
2728
لاکچری یعنی در چه حد؟ خب فرق داره معیار و میزان و کیفیت زندگی

یعنی خیلی پولدار مرفه بی درد

دعا کنید سال دیگه خونه خودم باشه از یه اتاقی خونه مادر شوهر در بیام بچه دار بشم رزق و روزی حلال خدا بهم بده 

یک کاربر اینحا بود نمکدون و یکی ایگوانا اینا رو تاجایی که دیدم پولدار بودن.عکس مکس خرید و خونه زندگی ماشین و ویلا ..البته کلی هم حسودو دشمن داشتن🤣🤣🤣

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

من شوهرم بیل گیتس هست چه انتظاری دارید دیگه😌😌

حالا جدا از شوخی😂هیچ کدوم خونه پدر خوب بود تا زمانی که پدر و مادرم بودن شوهر هم که فردا معلوم میشه اما خب حقوقمون مثل هم هست دیگه با هم کار میکنیم زندگیمون رو زیبا میکنیم😆

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2740

من همسرم پزشکه و پولداره 

خودمم شاغلم 

خونمون تو برج های بالاشهره تهران زندگی می کنیم

هزینه امسال مدرسه بچه هام ۴۶ میلیون شد 

الانم آیفون مکس پرو دارم که ماه پیش ۲۲ میلیون گرفتم

سالی دو سفر خارج میریم همسرم بیشتر

این ها ظاهر زندگیمه بقیش بگم اشکت در میاد😔

خخخ اينهمه ادم ميان كلاس ميذارن يكي بود ميگفت ميخوام جداشم شوهرم خيانت ميكنه ٩٠٠مليون زمين ب ناممه ب ...

😂 😂 😂 اونم خیلی خوب بود، اولش یه جوری شرو کرد دلم سوخت براش 😐 اخرش لیست اموال داد برگام ریخت

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
چیو لاکچری در نظر میگیری؟

خونه ماشین سفر لباس اینها

دعا کنید سال دیگه خونه خودم باشه از یه اتاقی خونه مادر شوهر در بیام بچه دار بشم رزق و روزی حلال خدا بهم بده 
من همسرم پزشکه و پولداره  خودمم شاغلم  خونمون تو برج های بالاشهره تهران زندگی می کنیم ه ...

بی زحمت بقیشو نگو تا همین جاش من گریم در اومد 😣😢

خخخ اينهمه ادم ميان كلاس ميذارن يكي بود ميگفت ميخوام جداشم شوهرم خيانت ميكنه ٩٠٠مليون زمين ب ناممه ب ...

وای الان یادش افتادم منم برام عجیب بود

2706