2737
2739
عنوان

انگشتر نشون تون رو خودتون انتخاب کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی چی ؟یبار اونا نشون بیارن یبارم تو بری حلقه بخری؟الان گرونیه همون یه حلقه رو خودت برو انتخاب کن

نه من خودم انتخاب نکردم و همیشه از این موصوع ناراحتم بعدا هم عوض کردم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

حق با خودته عزیزم

خودت حتما برو الان اگه نری کلا دیگه بعدا نباید انتظار داشته باشی صدات کنن😊

چون اهمیت نمیدن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ما ک خودمون چند روز قبل خاستگاری رفتیم خریدیم😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

نیازی نیس مامانت یدونه. برا داداشم اینا یواشکی با خانمش سه تایی رفتیم نشون انتخاب کرد زن داداشم بعدم بردیم براش کسی هم نفهمید همه هنوزم فک میکنن من و داداشم انتخاب کردیم 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2740

من یه عالمه عکس از انگشترایی که دوست داشتم براش فرستادم ولی بازم با هم دوتایی رفتیم گرفتیم

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤

والا منو شوهرم همومیخواستیم ولی چون شرایط جوری بود نمیتونستن بیان بعد شوهرم ی ماه حقوقشو خودش تنها رفته بوده نشون خریده بوده اونموقع ۱۹سالش بود بعد ی ماه بعدش اومدن خاستگاری .

اینو بگم شوهرم از ۱۷سالگی کار میکرده و درس میخونده 

عقدمونم ۱۹ سالش بود من ۱۶ 🤣

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

برا من که خودشون انتخاب کردن فک کنم رفتن تو مغازه گفتن آقا ارزونترین انگشترتون کدومه؟ انقد آشغال بود همون اول عروسیمون یه تیکش کنده شد منم بردم کلا فروختم... بعدا برای اینکه یاد بگیرن طلا چجوری باید خرید دو تا انگشتر گنده جای اون خریدم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ما هم دوتایی باهم رفتیم خریدیم خانوادمم مشکلی نداشتن، البته من یه تعارف زدم مامانت خودش هرچی بخره من قبول دارم ولی مامانش گفت سلیقه ی خودت باشه بهتره

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
2706