2737
2739

من سر رشته ندارم ولی هر سال بعد از عید املاک گرون میشه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا حالا خیلی رشد کرده

میلگرد ۴۰درصد گرون شد و خونه ها خیلی رشد کرد

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

بدون شک 

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              
2738

به نظرم گرونتر میشه ولی کسی نه میخره نه میفروشه .ما که ۶ ماه پیش خریدیم نزدیک ۵۰ تا بیشتر شاید مشاور املاک رفتیم اصلا خرید نبود اصلا مشتری نداشتن.واس فروش هم فقط ساخت و سازیا گذاشته بودن و مردم عادی نمیفروختن مگر خونه هایی که ایراد داشتن.اگه قصد خرید دارین الان بهترین موقعیته .

ما خونمونو فروختیم الان خیلی گر.ن شده خونه مورد پسند پیدا نمیکنیم

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
تا حالا خیلی رشد کرده میلگرد ۴۰درصد گرون شد و خونه ها خیلی رشد کرد

ما یه زمین تجاری داریم با هشت تا مغازه که سند تجاری دارن

یه مشتری پیدا شده که دست به نقده

اینجا رو هم باید بفروشیم سهم هر بچه رو بدیم

نهایتا بتونیم تا سه چهار ماه صبر کنیم

نظر شما چیه؟ صبر کنیم بعد عید؟ 

به نظرم گرونتر میشه ولی کسی نه میخره نه میفروشه .ما که ۶ ماه پیش خریدیم نزدیک ۵۰ تا بیشتر شاید مشاور ...

مخصوصا اگه تهرانی هستین که سریع اقدام کنید .آهن و لوازم و مصالح ساختمانی رو به رشده 

ما یه زمین تجاری داریم با هشت تا مغازه که سند تجاری دارن یه مشتری پیدا شده که دست به نقده اینجا رو ...

اره اگر فروشنده هستین، صبر کنید

ازون تر که نمیشه،

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
ما یه زمین تجاری داریم با هشت تا مغازه که سند تجاری دارن یه مشتری پیدا شده که دست به نقده اینجا رو ...

اگر فروختین بلافاصله با پول خودتون چیزی بخرین یعنی فروشزمین و معامله خریدتون تو یه روز باشه

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2706