2733
2739
من تا جاییکه بتونم خودمون درست میکنیم بیرون نخریم از ارد سوخاری تاخیارشور

به به چه خانوم کدبانویی😍😊

در ضمن اسمتون خیلی ارامش بخشه

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیارش باید ترد و سفت باشه سرکه خیلیییی کم باید بریزی چون شوره نه ترشی سبزی معطر ترخون شوید حتما با ...

نخود بریزی خوب میشه؟دمت گرم چه چیز باحال گفتی بعد تو یخچال نگه میداری یابیرون؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
 به به چه خانوم کدبانویی😍😊 در ضمن اسمتون خیلی ارامش بخشه

مرسی عزیزم حاجتت روا

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2728
جوشیده سرد شده

مابرای ساندویچی درست میکردیم داخل ۲۰لیتری آب ونمک قاطی میکردیم تا موقعی جوش بیاد بعدسرکه سفیدخیار هم قبلش بشوری خشک کنی با سیرفلفل قلمی سبزی قاطیشون کنی ابجوش بریزی روشون درشم محکم ببند هوا نره

کاش به زمانی برمیگشتم که تمام غم زندگیم،شکستن نوک مدادم بود.
مرسی عزیزم حاجتت روا

قربونت برم 

برای حاجتتون صلوات فرستادم، انشالله حاجت شماهم روا 

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
2740
مابرای ساندویچی درست میکردیم داخل ۲۰لیتری آب ونمک قاطی میکردیم تا موقعی جوش بیاد بعدسرکه سفیدخیار هم ...

سرکه هم بجوشونم؟ آب و نمک جوشیده رو بریزم روی خیار ؟ سرکه سیب هم میشه استفاده کنم؟

سرکه هم بجوشونم؟ آب و نمک جوشیده رو بریزم روی خیار ؟ سرکه سیب هم میشه استفاده کنم؟

آب بانمک قاطی کن بزار بجوشه آخرکارکه آبنمک جوش امد سرکه قاطیش کن ۲دقیقه جوش خورد بریزش روخیار

آب بانمک قاطی کن بزار بجوشه آخرکارکه آبنمک جوش امد سرکه قاطیش کن ۲دقیقه جوش خورد بریزش روخیار

ممنونم عزیزم لطف کردی ، نگفتی سرکه سیب هم میشه استفاده کرد؟ چند روز تو یخچال ؟ یا چند روز بیرون ؟ بعد از چند وقت قابل استفاده است؟

ممنونم عزیزم لطف کردی ، نگفتی سرکه سیب هم میشه استفاده کرد؟ چند روز تو یخچال ؟ یا چند روز بیرون ؟ بع ...

باسرکه سیب میشه..آب که خنک شد بزارشون تویخچال

اب نمکت خیلی شور باشه خیار هارا سوزن بزن توش چندتادونه نخود بندازسرکه هم برا هر دوکیلو خیار یه استکا ...

منم همینکارو میکنم اما نخود نه.نخود برای چی میریزین توش؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
نخود بریزی خوب میشه؟دمت گرم چه چیز باحال گفتی بعد تو یخچال نگه میداری یابیرون؟

نخود باعث میشه خیارها ترد بمونن.نه لزوما یخچال ولی جای خنک نگه میدارم.جاش نباید گرم باشه.

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706