2737
2734

خلاصه ازدواج کردیم یک سال نامزدی که بعد فکر می کردم فهمیدم چون علاقه ای نبود نمیومد و همیشه کارشو بهونه می کرد ازدواج کردیم با یه عالمه قرض بدبختی فکر کنید شب عروسی بهم گفت طلاقت می دم چون همه دم در بودن منتظر من روم نمی شد با دعوا و اون شب بدترین شب زندگیم شد ۲ ماه بعد افسردگی شدید یه شب اومد خونه گفت باید چادر بپوشی من میام من فکر کردم الکی میگه خندیدم انقدر منو کتک زد و رفت بیرون منم رگ دستمو زدم ولی چون زیاد عمقی نبود هیچیم نشد فقط بی حال شدم

حالا الان شما خوشبختید یا بدبخت

من خیلی بدبختم 😊 ولی ظاهر زندگیم و خودم اینجوری نیست از بچگی بدبختی کشیدم ازدواج کردم شوهرم معتاد شد خانم بازی میکرد بی پولی بدبختی ولی مادرش خداییش ماه بود بعدم طلاق و چند سال زندگی تنها بعد مجدد ازدواج کردم با یه گزینه خیلی خوب اما بد دل عصبی تعصب شدید رو خانوادش مشکل روانی داره خیلی اذیتم میکنه در حدی که روزی صد بار میگم خدایا من و بکش راحت بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم  😍😍😍😍منم دوست دارم دو هزارتا 😁

با من ازدواج میکنی؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
خلاصه ازدواج کردیم یک سال نامزدی که بعد فکر می کردم فهمیدم چون علاقه ای نبود نمیومد و همیشه کارشو به ...

خداییش در اوج خوشبختیم تا زمانیکه دوست داشتم بدجور در بدبختی دست و پا میزدم ولی از وقتی تصمیم گرفتم خوشبخت باشم خیلی خوشبختم😊

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2740
من خیلی بدبختم 😊 ولی ظاهر زندگیم و خودم اینجوری نیست از بچگی بدبختی کشیدم ازدواج کردم شوهرم معتاد ش ...

نمیدونم چرا بعد طلاق دوباره ازدواج میکنین‌...‌‌من اگه طلاق بگیرم..عمرااااا دوباره ازدواج کنم

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
با من ازدواج میکنی؟

😂😂😂😂اگه قول بدی تا میتونی خر جم کنی ؟🐪👉این خره؟ 🤔

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
خلاصه ازدواج کردیم یک سال نامزدی که بعد فکر می کردم فهمیدم چون علاقه ای نبود نمیومد و همیشه کارشو به ...

شوهرت روانی بوده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😥

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

به نظر من الان بگن کرونا تموم شد وواکسنش اومده وهمه حالشون خوب میشه این ینی خوشبختی ...چون من با تمام مشکلات زندگی وبچمو دوس دارم .تو بدترین شرایط ومشکلاتمم هیچوقت نگفتم بدبختم من خوشبخترینم چون خدا رو دارم وبعدش سعی میکنم همیشه از زندگی راضی باشم ...بستگی داره شما از چه بعدی به زندگی نگاه میکنین ...خوشبختی وبدبختی هر کسی دست خودشه عزیزم .پس مثبت اندیش باش وهمیشه ب چیزای خوب فکر کن گلم 

چقدر حرف زدم      

عااااشق بچه هامم🤗 😘😍
نمیدونم چرا بعد طلاق دوباره ازدواج میکنین‌...‌‌من اگه طلاق بگیرم..عمرااااا دوباره ازدواج کنم

۷ سال طول کشید عزیزم من اینقد گزینه خوب داشتم چون همه شوهرم و میشناختن که چقد اذیتم کرد بیشتر خواستگارام دوست و فامیل بود ولی شوهرم با دروغ گولم زد بعد عروسی اخلاقش و طرز فکرش عوض شد 

2706