2737
2739

ن فعلا ک خودت کاپ رو ربودی 😑.

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر انسانی تو زندگیش سختیایی داره که ممکنه اسمشو بذاره بدبختی،ممکنه من الان مشکلات شما رو ببینم و حس کنم سخت نیست و به شما بگم خوشبخت و شماهم مشکلات کنو چون زجرش رو نکشیدی اگه بشنوی حس کنی من سختی ندارم و خوشبختم ،ولی مطمئن باش همه ی ادما یه سختیا و بدبختیایی دارن ،مهم اینه خودمون چجپری به مشکلاتمون نگاه کنیم

2728
2740
ن فعلا ک خودت کاپ رو ربودی 😑.

لوله عاشق اسم کاربریتم دوستت دارم هزارتا

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

هرروزدادگاهم بایه شوهرروانی زبون نفهم تایپیکاموبخون ببین چه استرسایی که بهم واردنشده این دوساله یعنی باازن همه حمله پانیک واسترس من الان بایدمرده بودم  .ولی خداروشکرهمین که سالمم ودرکنارخونواده احساسه خوشبختی دارم 

لوله عاشق اسم کاربریتم دوستت دارم هزارتا

مرسی عزیزم  😍😍😍😍منم دوست دارم دو هزارتا 😁

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

هر انسانی تو زندگیش یه مشکلاتی داره ولی بازم تو نسبت به من خیلی خوشبختی من این مشکلات بدبختی نمیدونم سرنوشتی که خدابرام رقم زده ولی باید صبور باشم یکیشون فقط میگم از دست دادن همسر عزیزم تو اوج جونی بقیش بماند 

2706