2737
2734
عنوان

هیچ وقت فکرنمیکرررردم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 56 پست
من گفتم از مردن بقیه خوشحالم؟؟؟ همچین چیزی تو نظرم بود.... خیلی عجیبین بخدا

عزیزم ناراحت نشو،،

دیروز تو یه تا پیک

یه نفر گفت که تو همه ی تاپیک ها

همیشه یه نفر وظیفه خود ش

می‌دونه که بیاد دعوا راه بندازه بحث کنه و......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ناراحتم برا این مريضی بخدا ولی کاری از دستم برنمیاد برا هیچکس فقط جنبه مثبتش همین بود که گفتم ...

وحشتناکه من هرشب کابوس میبینم دارم میمیرم ....فیلم شیوع رو دیدی،؟؟سال ۲۰۱۱ ساخته شده دقیقا همین ویروسه ...این یه جنگه ک بوسیله ویروس انجام شد بجای بمب و اینا کاش همون بمب بود خدااااا😭😭😭

بچه ها این وضع تا کی ادامه داره به نظرتون؟

میگن هواااگرم بشه....اولین بارازخدااامیخوام سرمالنتی بره گرما بیاد...😫خودم خیلی گرمایم ولی دیگه این سرمارودوست ندارم فقط امیدم به همونه

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞
2731
من که همیشه وقتی میومدم خونه مامانم کلی بوسش میکردم شبا تو بغلش میخوابیدم سرمو میذاشتم رو پاهاش ب ...

آره دقیقااااا...

اللان که همه قدرچیزایی که بوداهمیت نداشت میدونن👏

عزیزم ناراحت نشو،، دیروز تو یه تا پیک یه نفر گفت که تو همه ی تاپیک ها همیشه یه نفر وظیفه خود ش ...

آخه تنها نکته مثبت کرونا همین روبوسی نکردنشه

واقعاََ روبوسی رو دوست ندارم

خیلی کار چندشیه😂😂😂

واقعا خیلی بیماری‌ها رو منتقل میکنه

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
2738
وحشتناکه من هرشب کابوس میبینم دارم میمیرم ....فیلم شیوع رو دیدی،؟؟سال ۲۰۱۱ ساخته شده دقیقا همین ویرو ...

نه ندیدم

ولی تعریفشو شنیدم

از گوگل میتونم دانلود کنم؟؟ 

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
میگن هواااگرم بشه....اولین بارازخدااامیخوام سرمالنتی بره گرما بیاد...😫خودم خیلی گرمایم ولی دیگه این ...

خدا نگذره از این‌چینی ها...

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
نه ندیدم ولی تعریفشو شنیدم از گوگل میتونم دانلود کنم؟؟ 

من همش حس میکنم مثل این زامبیا میشه🙃🙃🙃😕

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
وحشتناکه من هرشب کابوس میبینم دارم میمیرم ....فیلم شیوع رو دیدی،؟؟سال ۲۰۱۱ ساخته شده دقیقا همین ویرو ...

نه ندیدم....دوسندارم ببیینم میترسم الان یکم دلم قرصه اون موقع دیگه خیلی ناامیدمیشم...ولی یه فیلم دیدم کره ایی بود اون جااایه ویروس بود همه گیرشده بووود مثل زامبی هامیشدن فقط کافی بودیکی بگیره به اون یکی حمله میکرد اونم میگرفت...خیلی وحشتماک بود

واسه ماخوبیش این بودپولمون الکی خرج نمیکنیم کم نمیاریم😆😂لیوان پرشم نگاه کنیم

ارهههه خخخخخخخ خریدم ک نمیکنیم خرید لباس قشنگ اندوخته داریم کاش فقط دعا کنید این ماه ک تعطیل شدم بهم حقوق بدنن استرسش دارمم تعطیلی خراب کرده 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
2706