2737
2734
عنوان

مشهدیا... راسته ک در حرم وبستن؟

515 بازدید | 33 پست

زائر نمیاد؟ بلیط رفت و برگشت مشهد شده 110هزارتومن...خدایا. چقد با نخریدن ارزون میشه ولی ماهمیشه تو صفیم

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است : به منچه😊 به تو چه😌

نه😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نع چاخانه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو تلگرام دیدم زده بلیت ۹۰۰ هزار تومنی شده ۷۰ تومن

درسته کاش ما مردم یاد بگیریم ک با نخریدن میتونیم خیلی چیزارو تغیبر بدیم ن اینکه صف بکشیم واسه پراید ۷۰ میلیونی

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤

نه بستن 

میگن تو در ورودی دمای بدن چک میشه بعد با رعایت اصول بهداشتی و نموندن تو صحن و ب شرط زیارت کوتاه میشه رف

ولی قربون امام رضا ریسکه 

ن فقط حرم امام رصا شاهچراغ امامزاده صالح و کلا همه امامزاده ها

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

خدایا فقط برگردیم ب اون روزا ک ب سختی دستمون ب ضریح میرسید و نفس ب نفس هم حرکت میکردیم😔😔😔😔

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2738

مادر شوهرم دیروز حرم بود بسته هم نبوده

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))

من علی بابا چک کردم رشت مشهد ک خودم قبلا میومدم باهاش از خونه بابام ب مشهد، 250 300بود، الانم 250بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نه بستن  میگن تو در ورودی دمای بدن چک میشه بعد با رعایت اصول بهداشتی و نموندن تو صحن و ب شرط ز ...

میگن این ویروس به هرجا باشه تا 2 روز زندس. واسه همین خطرناکه

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است : به منچه😊 به تو چه😌
میگن این ویروس به هرجا باشه تا 2 روز زندس. واسه همین خطرناکه

اره

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2706