2737
2734
عنوان

دوس ندارم کسیو ببینم دوس ندارم باکسی حرف بزنم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1481 بازدید | 33 پست
معمولا درون‌گرا ها حوصله جمع و مهمونی و شلوغی رو ندارن 

منم درونگرام ولی اصلا این طوری نیستم⁦☺️⁩

اتفاقا عاشق مهمونی و دورهمی هستم

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر توی زندگیت قبلاً شکست خوردی؟ یا مدت کوتاهی هست که این طوری هستی؟ یا از وقتی یادته این طوری بودی؟

2731

من ....اما چون یسری مشکلات برام پیش اومده دلم نمیخاد هییییچکسو ببینم حتی خانوادم ....حوصله هیچکسو ندارم...همیشه بشااااشترین دختر اقوام بودم اما الان ارتباطم قطع شده با همههههههه 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
این حس از جایی میاد که فرد مناسبی واسه درد و دل نداری

دقیقا...هیچکس رو برا صحبت کردن ندارم با دوستام حرفای روزمره و عادی میزنم فقط

یادمون باشهبا احمق ها بحث نکنیم😑
منم درونگرام ولی اصلا این طوری نیستم⁦☺️⁩ اتفاقا عاشق مهمونی و دورهمی هستم

ولی من در مورد درون‌گرا ها مطالعه کردم مثلا وقتی به یه درون‌گرا بگی قراره امشب بریم مهمونی معمولا زیاد خوششون نمیاد و بیشتر ترجیح میدن اوقات فراغت شون رو با کتاب خوندن و فیلم تماشا کردن بگذرونن

2740
دقیقا...هیچکس رو برا صحبت کردن ندارم با دوستام حرفای روزمره و عادی میزنم فقط

خب

پس سعی کن اول مشکل رو شفاف کنی

تو افسردگی نداری! درونگرا نیستی!

فقط اطرافیانت به اندازه کافی بهت نزدیک نیستن

استارتر توی زندگیت قبلاً شکست خوردی؟ یا مدت کوتاهی هست که این طوری هستی؟ یا از وقتی یادته این طوری ب ...

نه شکست نخوردم قبلا که خوابگاه بودم ناچاره با ادمای زیادی درارتباط بودم اما از وقتی خونه هستم دیگه حوصله کسیو ندارم حس میکنم همه فقط تظاهر میکنن هیچکس دوست واقعی نیست

نه شکست نخوردم قبلا که خوابگاه بودم ناچاره با ادمای زیادی درارتباط بودم اما از وقتی خونه هستم دیگه ح ...

۲۴ ساعت خونه ای؟

خب پس سعی کن اول مشکل رو شفاف کنی تو افسردگی نداری! درونگرا نیستی! فقط اطرافیانت به اندازه کافی ب ...

خب ببین حتی مثلا امروز مادرم اینا رفتن پیش خواهرم بهش سربزنن بعد سه هفته بااینکه دلم خیلی براشون تنگ شده ولی باز ویروس و درس و دلدرد و اینارو بهونه کردم نرفتم کلا اینجورم همه مهمونیارو میپیچونم