2737
2734
عنوان

خانومای باردار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 47 پست
الان ۲۹ آره تازه بهتر شدم و بدون قرص میتونم تحمل کنم قرص بخور دمیترون یا همون اندانسترون

وای ینی من باید تا ۷.۸ ماهگی این باشم‌اصلا هیچب نمیتومم بخورم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله حتمااا تاثیر داره  حتما برو دکتر بهت قرص دمیترون میده یا ب۶ حالت خیلی خیییلی بهتر نیشه&nb ...

میخاسنم برم سنو ان تی ۸ هفته هسم اما ترسیدم نرفتم بخاطر کرونا لعنتی

وای ینی من باید تا ۷.۸ ماهگی این باشم‌اصلا هیچب نمیتومم بخورم😭

نه بابا تا حالا که من بد شانس بودم

تو حالا قرص رو بخور ان‌شاءالله که خوب میشی

ب۶هم‌واسه اشتها خوبه

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2728
ویارت خوب شده؟منم نمیدونم دختره با پسر هنوز سنو نرفتم ولی حالتام مثل پسرمه.دارم میمیرم دیگه از این ح ...

اره منم همینجوری ام... وقتایی که خونه مامانم هستم خوبه چون غذا حاضره... الان بهتر شدم نسبت به هفته های گذشته... از ده هفتگی به بعد یکم بهتر شدم... البته قرص دمیترون هم میخوردم

خدایا شکرت بابت همه داده ها و نداده هات ❤️
2738
قرصه برم داروخونه بهم میدن ضرر نداره بگیدم بخورم؟

اره میدن

ضرر نداره من سر ۲تا بچم‌خوردم مشکلی نداره 

خود دکتر تجویز کرده

من شب به شب میخوردم تا صبح سرحال باشم

کم پیش اومد روزی ۲تا بخورم

روزی یکی بخور اثر نکرد بکنش ۲تا

تا ۳تا هم مجازی

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
میخاسنم برم سنو ان تی ۸ هفته هسم اما ترسیدم نرفتم بخاطر کرونا لعنتی

سونو ان تی باید ۱۲ هفته بری عزیزم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
وای چجوری تحمل کردی من روب موت بودم....بچت چحوری وزن میگرف پس؟

به بدختی همش عین جنازه افتاده بودم با سرم زنده بودم تا ۶.۷ ماهگی وزن خودمم بالا نرفت اصلا دیگه وزن گیری خودمو بجه این دوماهه اخری شد که غذام‌خوب شد اونقد سرم زدم‌که دستام شده بود عین این معتادای تزریقی😥😂

2706