2733
2734
عنوان

خانومای باردار بیاین

214 بازدید | 47 پست

ویارم خیلی بده😥تازه هفته های اول هستم از ۵ هفته شروع شده.همش افتادم حالت تعوع دارم اصلا نمیتونم هیچ کاری کنم تو اشپزخونه که میرم مخصوصا در یخچالوباز میکنم میزنه زیر دلم دوساعت میارم بالا که بیجون میفتم😭از حاملگیم پشیمون شدم برا بچه اولمم همین بودم بیچاره پسرم ۴ سالشه همش گوشنه هس هی میگه مامام گشنمه منم با یه چیز دم دستی شکمشو سیر میکنم اما باز قانع نمیشه موندم چیکار کنم شماهم اینجوری بودین یامن غیر طبیعیم🤢😥😭

عزیزم چرا قرص دیمترون استفاده نمیکنیمن دکترم بهم گفت روزی دوتا میتونم بخورم 

یعنی هر ۱۲ ساعت 

بعضی ها هر ۸ ساعت میخورن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم چرا قرص دیمترون استفاده نمیکنیمن دکترم بهم گفت روزی دوتا میتونم بخورم  یعنی هر ۱۲ ساعت&n ...

هنوز دکتر‌نرفتم ینی قرصه تاثیری داره اصلا نمیتونمککای کنم همش بیجون افتادم حالم بده پسرم بیچاره از گوشنگی دارهوتلف میشه از مادرشوهرم که شانس نیوردم که بفرستمش اونجا غذا بخوره😥

2740
هنوز دکتر‌نرفتم ینی قرصه تاثیری داره اصلا نمیتونمککای کنم همش بیجون افتادم حالم بده پسرم بیچاره از گ ...

بله حتمااا تاثیر داره 

حتما برو دکتر بهت قرص دمیترون میده یا ب۶

حالت خیلی خیییلی بهتر نیشه 

حتما حتما برو ولی حواست باشه بهداشت کامل رعایت کنی با این وضع کرونا

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
چند هفته ای بهتر شدی؟

الان ۲۹

آره تازه بهتر شدم و بدون قرص میتونم تحمل کنم

قرص بخور

دمیترون یا همون اندانسترون

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
من هجده هفتمه ... هنوز نمیدونم دختره یا پسر 

ویارت خوب شده؟منم نمیدونم دختره با پسر هنوز سنو نرفتم ولی حالتام مثل پسرمه.دارم میمیرم دیگه از این حالت تعوع.خونم انگار بمب زدس اصلا ممیتونم بلند بشم کاری کنم هیچکی هم کمکم نیس

2706