2733
2734
عنوان

کمک 😢😢😢

242 بازدید | 48 پست

هفته هفت بارداریم ،تهوع دارم که باقرص دمیترون کم میشه ،از مرغ ، و تخمه و تخم مرغ و و بیشتر چیزا متنفرم ،،فقط لواشک دوس دارم با میوه ،چیکار کنم اصلا نمیتونم حتی موهامو شونه کنم 😭😭😭😭همش بی حال و سرمم درد میکنه 

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا 2هفته دیگه بهترمیشی من هفته 6شروع شد تا هفته هشت خیلی سخت بود مثل تو بودم شایدم بدتر

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
2731
میشه برا ویار داشتن منم دعا کنین لطفا توروخدا😢بخدا خیلی ویار دوس دارم ویارمم خیلی کمه یا شایدم زوده

😂😂😂😂 اين چه خواسته ايه ديوونت ميكنه ويار همش بيحالي حالت تهوع بيكاري مگه 

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"
میشه برا ویار داشتن منم دعا کنین لطفا توروخدا😢بخدا خیلی ویار دوس دارم ویارمم خیلی کمه یا شایدم زوده

وای نه افتضاحه ،،،خوش بحالت نداری همش عوق میزنم

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘
2738
😂😂😂😂 اين چه خواسته ايه ديوونت ميكنه ويار همش بيحالي حالت تهوع بيكاري مگه 

بخدا میدونم میخندیدنو مسخره میکنین ولی چیکار کنم ویار داشتنو خیلی دوس دارم 😕😕

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
به نظرت با این ویار جنسیت چیه ؟؟

دقیق نمیشه گفت جنسیت چیه ولی خیلیا بهم میگن دختره...قراره 2یا3هفته بعدبرم جنسیت..میام بهت میگم....ولی من سر پسرم سر درد داشتم..ولی تواین یکی ندارم..شاید نی نیت پسره

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات