2733
2734
عنوان

کمک 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 48 پست
بخدا میدونم میخندیدنو مسخره میکنین ولی چیکار کنم ویار داشتنو خیلی دوس دارم 😕😕

عزیزم فک کنم ویارت تا چند روز دیگه شروع میشه برابعضی ها ازهفته هشت ب بالاشروع میشه

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا میدونم میخندیدنو مسخره میکنین ولی چیکار کنم ویار داشتنو خیلی دوس دارم 😕😕

من ٩ ماه تمام ويار داشتم جوون نمونده بود واسم🥴 يك بار گفتم بريم خريد فلان جا ، شوهرم به خاطر من ١ ساعت و نيم رانندگي كرد كه فقط برم بگردم به خدا هم پام رسيد گفتم برگرد😂😂😂 الكي خودتو بزن به ويار داشتن ناز كن واسه شوهرت اين ماها بهترين ماهاست واسه ناز كردن من ٩ ماه تمام اشپزي نكردم يا مامانم درست ميكرد با شوهرم از بيرون البته حالم هم خوب نبود اما خودم و زيادي چس ميكردم😂😂😂😂😂

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"
2731
😔😔😔😔حداقل یکم فقط یکم داشته باشم  خیلی شیرینه اخه

نترس برا بعضیا دیر شروع میشه بزار شروع شه ویارت اونوقته بیای سر حرف من 

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘
عزیزم فک کنم ویارت تا چند روز دیگه شروع میشه برابعضی ها ازهفته هشت ب بالاشروع میشه

ان شاالله البته نمیخام‌زیاد باشه ها ولی خببب یکمم ک حش کنم حامله ام 😍

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
2740
ان شاالله البته نمیخام‌زیاد باشه ها ولی خببب یکمم ک حش کنم حامله ام 😍

نه دیگه اندازه معینی نداره😂😂😂انشالله تجربه میکنی

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
من ٩ ماه تمام ويار داشتم جوون نمونده بود واسم🥴 يك بار گفتم بريم خريد فلان جا ، شوهرم به خاطر من ١ س ...

با شوهرم قهرم دیوث😒گفت از تو بچه دربیاد ببین اون چی میشه یه نوع توهین 😒

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
وای نه افتضاحه ،،،خوش بحالت نداری همش عوق میزنم

شما آبغوره یکم آبلیمو خیلی کم نمک قاطی کن با کاهو بخور خیلی خوبه من خودم استفاده کردم الان ۵روزه اصلا حالت تهوع ندارم

کاربری دست دو نفرع با تشکر