2737
2734
عنوان

خانمایی ک خوش سلیقه هستن و خونشون مرتب هست

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 32 پست
هم شوهرم راضی نمیشه میگه مستعجریم  حوصله ندهرم هی بردارم ببرم ای خونه هون خونه هم پول نداریم ☹

فلزیا قیمتی نداره اونارو بگیر ه  جام بری میتونی ببری

و خدایی که در این نزدیکیست  
چون جا نداري همه رو مرتب و جدا جدا بچين تو كارتون  لباساتم به درد نخورا رو اوناييكه فك ميكنه ن ...

همین کارو کردم ولی خونه نامرتبه دوس ندارم اصلا ملافه هم نمیتونم بکشم چون همیشه لازمشون دارم 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین کارو کردم ولی خونه نامرتبه دوس ندارم اصلا ملافه هم نمیتونم بکشم چون همیشه لازمشون دارم 

از اين باكس پلاستيكي هاي بزرگ بخر چيزايي كه لازم داري بذار داخل اونا

به اميد خدا منم به زودي مامان ميشم😍توكلت علي الله
یعنی کسی میده رایگان ؟ 

اره چون تبلیغاتی باید بگردی دوست با ۲۰ تومن مال کل مغازه روخریده بود😂

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2728
اره چون تبلیغاتی باید بگردی دوست با ۲۰ تومن مال کل مغازه روخریده بود😂

یعنی کجا بپرسم بگم چی ؟ از سوپریا بچرسم ؟ مگه خوشون لازم ندارن 

و خدایی ک بشدت کافیست ...
2738
یعنی کجا بپرسم بگم چی ؟ از سوپریا بچرسم ؟ مگه خوشون لازم ندارن 

بعضیا توانباری هاشون دارن ازاون قفسه ها که پفک توش میچینن بپرس فروشی ندارین اضافی ندارین

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

هیچ کار نمیشه کرد فقط میتونی دوتا کمد حداقل دست دوم بخری

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
هم بزرگشو هم کوچیشکو دارم برای نظم دهی لباسام

ن اینا خوب نیستن تا پرش نکنی خوب واینمیسته از طرفی ام قلمبه میشه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

یه طرف از اتاق به اندازه نیم متر یا حتی کمتر، یه پرده سرتاسری بزن مثل کمد دیواری که یه طرف اتاقو کامل بگیره. تمام وسایلتو بچین پشتش. لوازمی هم که استفاده میکنی دم دست بذار. برای لباسهاتم میتونی رگال بخری، بذاری پشت همون پرده. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706