2733
2739
عنوان

چینی ها خیلی بد هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 98 پست
دیروزیه کلیپ دیدم زنه چینی لانه پرنده روپیداکرد۳تاجوجوبود توش ۳تاشم زنده زنده انداخت دهنش جویدخوردکث ...

خفاشو دیدی؟ادم میبینه میترسه اصلا ادم میبینتش مریض میشه چه برسه بخوره‌واقعا کثیفن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
ان شاءالله به سلامتی زایمان میکنی و خدا خانوادتونو حفظ میکنه

مرسی گلم انشالله شما و خونوادتون هم سلامت باشن

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم شایعه باشه این 

نه اتفاقا کاملا واقعیت داره عزیزم ویروس که خودبه خود درس نمیشه اینا سیاستای کثیفه که گریبان مردمو میگیره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
2728

دولتش مقصره که صداشو در نیاورد مردمش نمیدونستن توریستا نمیدونستن ناخواسته پخش شده

انقدر به خودت استرس نده برای خودتو نی نی خوب نیست

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

عزیزم نیازی به استرس نیس تو و مادرت هردو ماسکتونو بزنین هر روز ماسکو عوض کنین ژل هم بگیرین هزاران نفر شرایط شما رو دارن با استرس قضیه بدتر میشه سعی کن گلوتو همیشه تر نگه داری 

همسر ماها هم یکسره بیرونن اگه کار نکنن اخراج میشن من خودمم کارم بانکه هر روزم شلوغتر از روز قبله ولی چی میشه کرد باید رعایت کنیمو به خدا توکل کنیم

دیروزیه کلیپ دیدم زنه چینی لانه پرنده روپیداکرد۳تاجوجوبود توش ۳تاشم زنده زنده انداخت دهنش جویدخوردکث ...

وایییییییییی نگووووو عجبببب حیونیی ان اینا

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
چرا من اصلا ازین ویروس نمیترسم😐

خیلی اشتباه میکنی اوضاع اونجوری ک مسئولین ما میگن نیس شرایط خیلی وخیمه خودمون فقط باید مراقب خودمون باشیم

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2740
میترسم ی روز چینیا از خوردن جک جونور خسته شن بیان زامبی ادم خوار شن بیوفتن ب جونمون بخورنمون زیادن ه ...

خیلی کثیف و چندشن .جنین ادم رو هم میخورن .

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
نه عزیزم امریکای اشغال این ویروس و درست کرد بخاطراینکه ترسیده بود چین ابرقدرت بشه خداروشکر الان خودش ...

خوبه آمریکا هس همه چی و بندازن گردنش 😑😑😐😐

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 

عزیزم الان ترکیه عراق مرزاشونو سریع بستن چینیا راحت میرفتن میومدن خدا لعنت کنه مملکت دارای مارو به مادرت بگو حتمن دستکش لاتکس دستش کنه روش دستکش مشمایی میخواد بچرو بده بغلت روییو دربیاره مرتبم دستکشو عوض کنه انشالااا تااونموقه ازبین بره

کار به کرونا ندارم کلا بدبخنیم تخریم بیکاری  بیپولی سیل زلزله  هواپیما.....

آره خدا میدونه بعد این چی میشه 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
چرا انقدر نژاد پرستیم مام جک و جونور میخوریم مرغ و شتر و گاو و گوسفند و... قطعا اونام از اینکه بی ...

دیگه زنده زنده که نمیخوریم

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
چرا انقدر نژاد پرستیم مام جک و جونور میخوریم مرغ و شتر و گاو و گوسفند و... قطعا اونام از اینکه بی ...

ما میمون رو زنده زنده مغزشو درمیاریم؟؟؟

کنسروجنین میخوریم؟؟؟

زنده خواری میکنیم😐😐😐😐😐😐😐

2706