2733
2739
عنوان

چینی ها خیلی بد هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 98 پست
خب ایرانیا اون هواپیما رو نمیبرد چین ...خودشون مریضی رو برداشتن اوردن از عمد ...

دقیقا تقصیر ماهان ایره خود لعنت کنه مدیر عاملشو

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروزیه کلیپ دیدم زنه چینی لانه پرنده روپیداکرد۳تاجوجوبود توش ۳تاشم زنده زنده انداخت دهنش جویدخوردکث ...

وااییی کلا از زنده خواری لذت میبرن اشغال خوراااا😡😡کثافطای لجن بیچاره حیوونا

پوست قورباغع  رو،زنده زنده کندن انداختن تو اب داغ بدبخ هنوز داشت جون میداد😭

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2731
نه عزیزم امریکای اشغال این ویروس و درست کرد بخاطراینکه ترسیده بود چین ابرقدرت بشه خداروشکر الان خودش ...

فک کنم شایعه باشه این 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
چرا انقدر نژاد پرستیم مام جک و جونور میخوریم مرغ و شتر و گاو و گوسفند و... قطعا اونام از اینکه بی ...

الان مرغ و با خفاش مقایسه کردی😐😐😐

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤
2740
ربطی به چینیا نداره  کرونا ویروس ساخته شده ازمایشگاهیه  ویروس که همینجوری رو هوا به وجود ...

احتمالش زیاده کار امریکا باشه اخه عین خیالشم نیس ...تازه یه کلیپ دیدم از یه سال قبل اسپری ضد کرونا ویروس تو سوپر مارکت هاشون بوده 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
چه ربطی داره     الان همه کشورها درگیرند

کار به کرونا ندارم کلا بدبخنیم

تخریم

بیکاری 

بیپولی

سیل

زلزله 

هواپیما.....

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
نه عزیزم امریکای اشغال این ویروس و درست کرد بخاطراینکه ترسیده بود چین ابرقدرت بشه خداروشکر الان خودش ...

خیلی با نمکی جوک خوبی بود

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  

دست بردارید دیگه یه مشت متوهم دور هم نشستین بی لیاقتی و بی کفایتی مقاماتو توجیه میکنین

2706