2737
2739
عنوان

عید و کرونا مسئله این است🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 36 پست

برام مهم نیست الان چقدر ریپلای میخورم 

کلی خداشاهده کسی که فکر مسافرته نهایت بی شعوره ...این موضوع اجتماعی هست ..خدانگذره از کسی که میخواد پاشه بره مسافرت ..حق الناس گردنشه 

واسه همینه قرنطینه باید از طرف دولت باشه چون شما روزی صدهزار بار بگو یه عده کار خودشونو میکنن

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از وقتی باردار هستم پنج ماهه هیچ کجا نرفتیم دلم به عید خوش بود که خواهرم از خارج میاد دور هم جمع میشیم ولی همه مرزا رو بستند و منن چون باردارم هیچ کجا نمیرم حتی خونه ی پدر و مادرا نمیریم به اونا هم گفتیم اینجا نیایید.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
تردد شهر به شهر رو برای عید قطع میکنن البته شاید

اره احتمال زیاد اینکارو میکنن.خداکنه اینجوری بشه واقعا بیماری شیوعش کمتر میشه.الان با اینکه گیلان رو هشداره باز مردن پامیشن میرن

با خدا باش پادشاهی کن.همسرعزیزم و پسر نازنینم خداروشکر که خداوند شمارو به من داد.😘😘😘
2742
اره احتمال زیاد اینکارو میکنن.خداکنه اینجوری بشه واقعا بیماری شیوعش کمتر میشه.الان با اینکه گیلان رو ...

آره فکر کنم ممنوع بشه یا جریمه سنگین بذارند خیلیا جدی نگرفتند موصوع رو.

مامان خودم به اون یکی خواهرم که اصفهانه هر روز زنگ میزنه میگه بچه هات مدرسه نمیرند پاشو بیا اینجا.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
تردد شهر به شهر رو برای عید قطع میکنن البته شاید

خدا کنه

ولی من که چشمم آب نمیخوره

City of stars💫are you shining just for me?city of stars there's so much that I can't see.who knows?I felt it from the first embrace i shared with you..that now our dreams they've finally come true🍀
واسه همینه قرنطینه باید از طرف دولت باشه چون شما روزی صدهزار بار بگو یه عده کار خودشونو میکنن

دولت که تو خواب وخیاله

معلوم نیست عاقبتمون چی میشه

City of stars💫are you shining just for me?city of stars there's so much that I can't see.who knows?I felt it from the first embrace i shared with you..that now our dreams they've finally come true🍀
2740
برام مهم نیست الان چقدر ریپلای میخورم  کلی خداشاهده کسی که فکر مسافرته نهایت بی شعوره ...این م ...

همه از قم ریختن ابادان کله شهر الوده کردن دو روزه وحشتناک امار رفته بالا

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
همه از قم ریختن ابادان کله شهر الوده کردن دو روزه وحشتناک امار رفته بالا

میدونم ...تهرانم پره از پلاک قم ..شمالم که میگن فاجعه هست ...خدا نگذره از هرکسی که بدبختی واسه دیگران درست میکنه ...تمرگیدن خونه انقدر سخته آخه ..آدمو عصبی میکنن...قم قرنطینه بود الان این وضعیت نبود

اره احتمال زیاد اینکارو میکنن.خداکنه اینجوری بشه واقعا بیماری شیوعش کمتر میشه.الان با اینکه گیلان رو ...

مث مامانم اصن انگار نه انگار به روشم نمیاره  فامیلاش شمالن ،که آمار اونجا هم بالا رفته از طرفی ویروس تو اون منطقه خطرناک تره .ینی هر چی بشه هم باید از نظر مامانم و فامیلاش بریم ما . نه فکر خودشه و نه ما حرفم که نمیشه بهش زد

مث مامانم اصن انگار نه انگار به روشم نمیاره  فامیلاش شمالن ،که آمار اونجا هم بالا رفته از طرفی ...

یه کم براش توضیح بدین یا آمار اونجارو بدین بهش شاید نظرشون عوض شد اما هرجورشده پشیمونش کنید توروخدا.سلامتیشون خیلی مهمتره

با خدا باش پادشاهی کن.همسرعزیزم و پسر نازنینم خداروشکر که خداوند شمارو به من داد.😘😘😘
منم از وقتی باردار هستم پنج ماهه هیچ کجا نرفتیم دلم به عید خوش بود که خواهرم از خارج میاد دور هم جمع ...

خیلی سخته واقعا منم دوتا از داداشم شهرهای دیگه هستن منتظر بودیم عید بشه همو ببینیم😑

افوض امری الی الله ان الله بصیر بلعباد  
2706