2733
2739
عنوان

ادامه تاپیک خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 134 پست
جرات نمیخواد 30دقیقه تو مطب انجام میدن بعد تو خونه بگو پریودم استراحت کن سر یک هفته م خوب شدی

ببین تو این دوسال تعداد رابطه جنسیم با همین اقا زیاد بوده, یعنی امکان ترمیم وجود داره هنوز؟ اگه داره بعدش چجوریه؟ دردرو ایناشو میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین تو این دوسال تعداد رابطه جنسیم با همین اقا زیاد بوده, یعنی امکان ترمیم وجود داره هنوز؟ اگه داره ...

اره داره

من کارمند بهداشت بودم دورم پر از ماما بود

حتی دخترعموی خلم کورتاژم کرد بعد دوخت

2728
وقتی ۸ سال باهاش همه جا بودی دیگه جرات نمی خواد

اینکه برم ی دکتر, اون دکتر جایی درز بده این موضوع را, کسی بفهمه, حیثیتم میره, ابروی خانوادم میره, قصدم ازدواج بود اونم میگفت قصدش ازدواجه, همین حالام اون قصدش ازدواجه, خوایتگاری هم کردن, ولی من این اسکرینو تو گوشیش دیدم نمیدونم چیکار کنم

ببین تو این دوسال تعداد رابطه جنسیم با همین اقا زیاد بوده, یعنی امکان ترمیم وجود داره هنوز؟ اگه داره ...

دردش و دخترعموی ضعیف من تحمل کرد

مثل پریوده

با مسکن اروم میشی

بعدشم با یکی دگ ازد کرد

2738
من اینایی که میگن حقیقتو بگو به خواستگارت و نمیفهمم مگه پسرا تو خواستگاری میگن من فلانی و ک ر د م ؟ ...

اومدیم خواستگارش آکبند بود .از کجا میدونی؟ 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.