2737
2739
عنوان

ادامه تاپیک خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چی دروغه خود شما دروغ نمیگی؟  همه دروغ میگن  به درک

من نه دروغ نمیگم

ادمی که دروغگو باشه باید دائم برای دروغ هاش دروغ بیش تری بگه و صد در صد یه جا دستش رو میشه

دروغگو فراموشکار میشه

2728
خب بگن الان همه دارن تو ایران کرونا میگیرن پس منم برم کرونا بگیرم؟؟؟چون بقیه دارن میگیرن؟

کرونا ادم و به سوی زجر و مرگ میبره 

دروغ این خانم اگه با سیاست گفته بشه براش آرامش میاره

کرونا ادم و به سوی زجر و مرگ میبره  دروغ این خانم اگه با سیاست گفته بشه براش آرامش میاره

نه هیچ وقت ارامش نمیاره

هر روز ممکنه دستش رو بشه

و این که اصلا وجدان خودش قبول میکنه؟

دروغ از صدتا کرونا بدتره

همین مسئولین ما هم دروغ گفتن که الان این طوری شده

از اول راستش رو میگفتن این وضع ما نبود

اینو بدونید حقیقت پشت ابر نمیمونه

ادم میشناسم فهمیده طرف مقابلش قبلا رابطه داشته و الان دارن جدا میشن اون هم بعد ده سال !!!!

هیچ کس حق نداره کسی سرزنش بکنه اتفاق افتاده راه حل می خواهد بین می تونی زندگی بکنی یانه کار داره اهل زندگی هست بیاد خواستگاری وگرنه عمرت تلف نکن دوسال رابطه داشتی دلش سوخت برات گفت این دختره

2738

خوب اعتراف به گناه زشته ادم پیش خدا توبه بکنه مگه مردها قبول می کند درجا طلاق میدن یه درصد قبول می کند صداقت داشت میگن چقدر بی حیاست میگه رابطه داشتم جز تو خوب جوان بوده تو شرایط اون ادم نیستم 

بین اگه هرزه هست ازدواج نکن عشق عاقلانه نیست احساسی هست باید طرف هشت سال شناخته باشی دنبال مرد زندگی باش خودت میگی پیچوندن یعنی نمیاد ولش کن الان احساسات نگه دار فردا غم نخوری کاش ازدواج نمی کردم از فامیل پسر خوب زیاد مذهبی نباشه شبیه خودت باشه روشن فکر باشه ازدواج بکن مگه نمگی گناه نیست پس عقیده اینطوری همچین ادم ازدواج بکن تو درک بکنه

کرونا بیماری هست ولی رابطه نیازه باید ازدواج بکنی هرچیز ربط ندهید دورغ بده ولی نباید سادگی کرد تا منت بزاره طرف تو زمینه باسیاست عمل کرد باشناخت طرف انتخاب بکن بگو مثلا ارایش مشکل نداری حجاب کلی بپرس بین چطور ادمی هست

2706