2726
عنوان

ادامه تاپیک خیانت

921 بازدید | 134 پست

بچه ها تاپیک قبلیمو بخونید, بکارتمو گرفته ولی میگه خیلی میخوادم, اقدامم کردن واسه خواستگاری, ولی خانواده من پیچوندن و گفتن حالا نه, خانوادم مخالف این شخصن, من راه پس دارم نه راه پیش, نمیدونم باید چیکار کنم, دو سال رابطه ج ن س ی داشتم مثلا دیگه ترمیم نمیشه کرد,, انقدم دختر احساساتی هستم که نمیتونم به این هشت که باهاش دوست بودم و کلی جاها باهاش رقتم از اونجا رد بشم و هیچی یادم نیاد, اسکرین شاته که تو تاپیک قبلی هست همه گفتن تاره, عکسه تو گوشی پسره بود, سره ی مسعله ای این عکسو فرستاد که دیدم گوشه اون عکس تو پوشه عکسهای صفحه این عکسه, ی کاناله تلگرامه, از ایناس که دختر هماهنگ میکنن و میبرن خونه, این اسکرین با حسابی که کردم ماله سه روزه پیشه, یعنی فقط اسکرینه, نبرده, ولی نابود شدم اینو دیدم, بچه ها من خیلی ساله عضوم, بخاطر این تاپیک کاربری جدید زدم, 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی خدا میگه این روابط رامه ،یه عده مثلا روشنفکر میگن عیب نداره لذت دوطرفه باشه ، همونا بیان جواب بدن .

هرچند الآنم میگن برو بدوز و به طرف بعدی دروغ بگو و تو هم یه خائن باش .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706