2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
☑️رئیس مرکز بهداشت قم هم قرنطینه شد 🔸دکتر محبی رئیس مرکز بهداشت قم هم به دلیل احتمال ابتلا به و ...

الان دیگه قرنطینه چه سودی داره؟؟

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

☑️ظرفیت بیمارستان‌های کامکار و  فرقانی قم تکمیل شده است

🔸قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان‌های کامکار و  فرقانی گفت: در صورت به اوج رسیدن این بیماری در قم، یک بیمارستان صحرایی را آماده‌سازی خواهیم کرد.

2738
بقیه ازش نمیگیرن. معمولا هم خوب میشن. فقط ۲ درصد می میرند.

الان که همه دیگه گرفتن تموم...اره میدونم همه نمیمیرن 

☑️ظرفیت بیمارستان‌های کامکار و  فرقانی قم تکمیل شده است 🔸قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی قم ب ...

من از این خبر خیلی ترسیدم

درمان آندومتریوز با حذف قند وشکر از رژیم غذایی
من از این خبر خیلی ترسیدم

منم اصلا نمیترسیدم تا اینکه دیروز میگفتن متوفی هارو تو بیمارستان کاور میکنن وکسی اجازه باز کردن نداره وتحویل خانواده نمیدن خودشون بهداشتی خاک میکنن😭نمیدونم صحتش چقدره؟

♦️ مردم قم باید یک تا دو ماه در قرنطینه خانگی باشند

🔹 قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی قم راهکار مؤثر برای جلوگیری از شیوع این ویروس را قرنطینه خانگی دانست و تأکید کرد: مردم باید یک تا دو ماه و در ایام نوروز خود را در منازل قرنطینه کنند.

🔹 درصورتی‌که مسائل بهداشتی به‌درستی در قم رعایت نشود، شاید نیاز به تخت ما، به ۲ تا ۳ هزار هم برسد.