2733
2739
خودشون میگن مردم رو نترسونید .بعد حرف از بیمارستان صحرائی می زنند.

بیمارستان صحرایی ترس داره مگه؟ خب وقتی نیازه باید بزنن نمیشه که بیمارستانهایدیگه رو اختصاص بدن هر بیمارستانیم مگه چقد ظرفیت داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
♦️ مردم قم باید یک تا دو ماه در قرنطینه خانگی باشند 🔹 قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی قم راهکار مؤ ...

دیروز کلیپ دیدم حرم بازه مردمم خودشون نماز جماعت برگزار کردن باید حرم و ببندن آخه سرعت انتقال تو مکان عمومی بالاست 

خدایا شکرت
منم اصلا نمیترسیدم تا اینکه دیروز میگفتن متوفی هارو تو بیمارستان کاور میکنن وکسی اجازه باز کردن ندار ...

سلام، اره خودشون کاور میکنن تازه خاک نمی کنن روش آهک می ریزن در بهشت معصومیه قم هم ۲هزار قبر آماده کردن. 

من نميدونم بعضيا ميگن نگيد ما ميترسيم اخه ترش ما باعث گسترش ويروس ميشه يا اگاهي بيشتر و جدي گرفتن كرونا؟واسه همينه امار درست رو نميدن تازه مردم رو به نزدن ماسك تشويق ميكنن تا خدايي نكرده كسي نترسه الان بحث ترس نيس هر كس ميترسه نت گوشيش رو خاموش كنه به نظرم

2740
یعنی چی دوهزار قبر آماده کردن؟

خب چینیا سریع یه بیمارستان پنجاه طبقه زدن تو ده روز..اینام همین قبر آماده کردن ازشون برمیاد

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
خب چینیا سریع یه بیمارستان پنجاه طبقه زدن تو ده روز..اینام همین قبر آماده کردن ازشون برمیاد

اینا پرواز ماهان و لغو نکردن میخای بیمارستان بزنن کرونا خیلی وقته تو ایرانه اعلام نکردنش 

خدایا شکرت
 اینا پرواز ماهان و لغو نکردن میخای بیمارستان بزنن کرونا خیلی وقته تو ایرانه اعلام نکردنش 

هی خواهر😔😔😔 زیادم حرف بزنیم میترکونن،دل پر از حرف،زبان قاصر از گفتن..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭