2737
2734
عنوان

بچه ها خییلی خوشحالم.بابرنامه ریزی شوهرم صاحب همه جیز شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون گلم.ولی واست مثال بزنم.شوهرم 13 ساله هر روز صبح میره جاییکه از خونمون چهارساعت فاصله داره.حتی ...

ولی اسی خداییش ۳و نیم که گفتید حقوق شوهرخواهرتونم هنینقدره که کارگره واقعااا خوبه اینجا کارگرها ۱و دویست تا ۱و هشتصد حقوق دارن بدون بیمه و عیدی و سنوات 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
خب اسمتو عوض کن. پس چرا اسمشو زدی کسی که نباشه نمیگه هستم

خب واسه اینکه فکر نمیکردم لازم باشه.الانم هنوز فکر نمبکنم که لارم باشه.من حرفی از کارم زدم تو این تاپیک؟

بیچاره دور وبریات بااین گارد گرفتنت.

اصلا 

2738
ولی اسی خداییش ۳و نیم که گفتید حقوق شوهرخواهرتونم هنینقدره که کارگره واقعااا خوبه اینجا کارگرها ۱و د ...

چی بگم گاهی بااضافه کار بیشترم میگیره.

ولی بنظرم برکتش مهمتره.حلال بودنش مهمتر

ممنون دوستای خوبم. حقوق کارمندا وکارگرا یکیه گلم.شوهرخواهرم کارگره مثل شوهر من حقوق میگیره

کارگرمگه همیشه کاربراش هست که حقوقش یکی باشه؟؟؟؟یروزهست یروزنیست

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست

سلام خیلی هم خوب خدا براهم نگه تون داره بچه ها کاش یکم برنامه ریزی و صرفه جویی بهم یاد بدیم

ازآن خودت باش ک ارزنده ترینی...دوستان تاپیک اموزشی سیاست زنونه نظم اراستگی بود منوهم صدا کنید..
خواستم بگم با برنامه ریزی میشه صاحب همه چیز شد.هستن توفامیل که حقوقشون ازشوهرم بالاتره ولی خییلی ازل ...

تبریک میگم ،حتما همکاری شما هم موثر بوده

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
ولی اسی خداییش ۳و نیم که گفتید حقوق شوهرخواهرتونم هنینقدره که کارگره واقعااا خوبه اینجا کارگرها ۱و د ...

کارگرااکثراهمینن

کارگرای اطراف بضیالاکچری ان شاید

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست
2706