2733
2739
عنوان

بچه ها خییلی خوشحالم.بابرنامه ریزی شوهرم صاحب همه جیز شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 137 پست
بنظرم هرکی قبل گرونی چیزی داشته برنده هست من۱۰سال هم خودموبکشم نمیرسم بهش اینم عدالت نیست باهم مقایس ...

اونی که بخاطر پولش خودشو بگیره اصلا میزارمش کنار.

هر چندسال خونه دارشدن وماشین دارشدن میشه رویا.ولی دوباره درست میشه.با تلاش میشه صاحب همه چیز شد.

اینم بگم من هرچی میخام مینویسم بعدا نوسته هامو میخونم میبینم من صاحب همه چیز شدم که نوشته بودم

این غلطه داداشای منم ولخرجن. من واسه دخترم بیمه هم ورداشتم.دستمون خالی بود اون موقع با ماهی 35 شروع ...

ميفهمم چي ميگي

كار خوبي كردي

ميدوني من ميگم تا زماني كه يه وسيله اي كار ميكنه چرا بايد عوضش كنم؟ چون وضع ماليم خيلي خوبه؟؟؟؟ پس اگه وضعم خوبه بايد اول خونه امو عوض كنم.

مناسفانه شوهرم اينجوري نيست. فكر مي كنه اينا پول خورده و مهم نيست

ولش كني ميخواد همه وسايل خورد رو عوض كنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2738
اونی که بخاطر پولش خودشو بگیره اصلا میزارمش کنار. هر چندسال خونه دارشدن وماشین دارشدن میشه رویا.ولی ...

اسي عنوان تاپيكت خيلي جالبه كه گفتي شوهرم با برنامه صاحب همه چيز شد

خيلي درسته

به نظرم به جز درآمد برنامه ريزي هم حتما حتما لازمه

متاسفانه اگر مرد اهلش نباشه زن بايد حواسشو جمع كنه

من متاسفانه همه چيز رو به دست شوهرم سپردم هميشه. جديدا فهميدم اشتباه كردم. بايد يه جاهايي بهش فشار مياوردم و وارد عمل ميشدم

حس خوبی از نوشته هات نگرفتم استارتر به جای اینکه بگی با برنامه ریزی هر دو مون  میگی با برنامه ...

شاید حق باشما باشه.ولی من به شخصه ولخرجم.

یعنی اصلا اهل برنامه ریزی نیستم هرپولی دستم میاد خرج میکنم به فکر فردا نیستم میگم الانو عشقه.

یعنی اگه شوهرم حسابگر نبود الان هیچی نداشتیم.

گرفتیم خونه ۱هفته میشه قولنامه کردیم مونده سندش وه این هفته برن

مباركه

ببين حواست رو جمع كن. ٣-٤ سال ديگه وقت خريده

اون موقع حتما عوض كن خونت رو با هر قرض و قوله شده

من خودم اشتباه كردم تو ركود وقت خريده

2706