2737
2739
عنوان

بلند کردن ناخون

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 102 پست
نکن. اصلا قشنگی نداره خدایی چیه انگار چنگال عقاب 😁😁😁😁 ولی اگه دوس داری یه محلولی هست از داروخون ...

اسمشو نمیدونی پس من برم چی بگم اخه😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
خخخ من واس پخت وپز دارم ازاون نمیشه استفاده کرد باید خام باشع

پس ولش کن به همون ابلیمو قانع باش گرونیه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عهه چه خوب موهاتم تغییری کرده؟

هنوز تاثیر زیادی رو موهام ندیدم اما خب بمب ویتامین هاست دیگه...باید حداقل دوماه مصرف بشه...اما رو ناخن هام که خیلی زود جواب داد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
یادم نیست شاید یه هفته.اگه لاکم نزنی بیشتر ابلیمو وویتامین dبزنی خیلی بهتره.قرص زینک پلاسم میخورم او ...

زینک پلاس قیمتش بالاس؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2731
هنوز تاثیر زیادی رو موهام ندیدم اما خب بمب ویتامین هاست دیگه...باید حداقل دوماه مصرف بشه...اما رو نا ...

عزیزم قیمتشم میگی من برم بخرم ممنون میشم😘

😂😂😂😂 برو داروخونه دارن دیگه. بگو برا تقویت ناخنم یه چی بدین. مثه مثلا تقویت ابرو . 

اهان باشه مرسی😁

2740
من قرص ساپلاس مدز استفاده میکنم ...برای پوست و مو و ناخن...واقعا هنوز یه ورق تموم نشده ناخن هام جون ...

دکتر داده یا خودت؟

همه میتونن استفاده کنن

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
عزیزم قیمتشم میگی من برم بخرم ممنون میشم😘

قیمت ورق۱۵ تاییش بیست هزارتومن.

من دو ورق خریدم برای یک ماه.

مرسییییی همینکه گفتی با ارزشه😙😙😙😚

بیا پست کاربر loveisdead@ بخون یه قرص خوب معرفی کرد برا ناخون 

دکتر داده یا خودت؟ همه میتونن استفاده کنن

بله استفاده اش مجاز هست.من یه سری تحقیقات کردم دیدم درصد رضایت از این قرص بالاست تهیه کردم.

2706