2733
2739
عنوان

بلند کردن ناخون

692 بازدید | 102 پست

بچه ها من  اصلا نمیتونم ناخون بلند کنم همین ک بلند میشه وقتی میرم دستشویی همش فکر میکنم زیر ناخونام کثیفه انقد زیرشو میسابم  ک نگو واسه همین نازک میشن و میشکنن بعدش میام میگیرم 😐 کیا مثه منن

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم. یه میل ناخن هم ندارم. حس میکنم زیرش پر میکروب میشه. سریع کوتاه میکنم همیشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2731

واسه من اصلا بند نمیشه تا به یه میل میخاد برسه میشکنه☹☹☹☹☹

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ما که اگه بزاریم مسئول کنترل عفونت بیمارستان میاد با انبر میکششون  خوچ بحالتون

اگرم نکنه یه گزارش رد میکنه که نه استخدام بشی نه...

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
واسه من اصلا بند نمیشه تا به یه میل میخاد برسه میشکنه☹☹☹☹☹

یه خانوم میگف ک موهام ریزش داشت رفتم دکتر بهم ویتامین داد خوردم همون باعث شد ک ناخونامم محکم بشه نشکنه شاید ویتامینت کمه ولی من انقد زیرشو میشورم میشکنه

2738
ما که اگه بزاریم مسئول کنترل عفونت بیمارستان میاد با انبر میکششون    خوچ بحالتون اگرم نکن ...

ای وای 😂😂😂 

منم همینم. یه میل ناخن هم ندارم. حس میکنم زیرش پر میکروب میشه. سریع کوتاه میکنم همیشه.

اصلا وقتایی ناخونم بلنده تایم دستشوییم بیشتر میشه مامانم انقد بدش میاد اینجوری میشورم ولی چه کنم دست خودم نیس نشورمم بیام یه چیزی بخورم همش میگم نشستم زیرش کثیفه 

سلام منم ناخنام میشکنه بچه ها چیزی محلولی نمیدونم ویتامینی برا ناخن هس ک خودتون نتیجه دیده باشین؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
یه خانوم میگف ک موهام ریزش داشت رفتم دکتر بهم ویتامین داد خوردم همون باعث شد ک ناخونامم محکم بشه نشک ...

آزمایش کامل دادم همه چیم خوبه 

یه مدت قرص کلسیم و ویتامین برای رشد ناخن خریدم از داروخونه فایده نداشت 😞😞😞😞😞

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
من اگ ناخونام کوتاه باشن نمیتونم هیچ کاری کنم عادت کردم بلند باشن همیشه

خوشبحالت 😂

آزمایش کامل دادم همه چیم خوبه  یه مدت قرص کلسیم و ویتامین برای رشد ناخن خریدم از داروخونه فاید ...

روغن زیتون رو گرم کن چند قطره ام ابلیمو بریز توش هرروز یه رب ده دیقه ناخوناتو بزار توش خیلی خوبه روغن گل بنفشه ام خوبه برای تقویت ناخون 

2706