2733
2739
عنوان

چرا مردم به کسی که ترک کرده دختر نمیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 39 پست
عجب.شغلش چیه.حتما زنش پولدار بوده

زنش هیچ پولی ندشات. خودش یهو به خودش اومد. تمام سرو کله اش جای زخم دعواست. اما الان عین یه موش فقط دنبال کاره. زمین دار شده و کلی ساختمون. همه شا هم میگه امام حسین نجاتم داد. هر سال کل ینذزی و این داستنانها

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانس یارش بوده.حالا من خودم یه دوستی دارم دختر خوبیه واقعا.پدر و مادر نداره.سنش هم۳۶ سالشه.می خوام م ...

نه چرااگه دخترخوبوزندگی کن باشه هیچی نمیشه پسره چندسالشه

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
2731
ببین همسر من اعتیاد داشت...وقتی اومدن خواستگاری من مادرش همچیو پنهون کرد   ولی همسرم گفت باید ب ...

دمش گرم که بهتون راست گفته

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
دمش گرم که بهتون راست گفته

اره من سنی نداشتم فقط بهش گفتم برو ب بابامم اینو بگو   بابام هرچی بگه حرف من همونه...بابام پلیسه بهش گفت من همون روز اول فهمیدم میخاستم ببینم چند مرده حلاجی😊شرایط زندگبشو بهم گفت بهش گفتم دمت گرم زنده موندی و طاقت اوردی تا الان   دیگه نمیزارم غصه بخوری و گذشتتو من جبران میکنم ...حدود ۱۲سال میگذره و من هر لحظه عاشقترش میشم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2738

من توی زمان مجردیم ی خاستگار بودن شرایط عالی‌اما پدرشون معتاد ترک کرده بود جوابم همون اول منفی بود چون احتمال میدادم پسرشون راه پدرو ادامه بده یا...

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه