2726

یکی از اشناهامون ۶ سال ترک کرده.پسر خوبیه.خونه و ماشین و خانواده خوب.وقتی میرن خواستگاری به خاطر اعتیاد سابق جواب منفی میدن

منم دختر نمیدم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون اشنایی ندارن با ترک مواد

و استرس اینو دارن ک طرف دوباره مصرف کنه

نمیدونن شاید ب ی ادم سالم دادن و اون معتاد شد

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒

به همون دلیلی که به دختری که بکارت نداره بد نگاه میکنن 😐

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

حق دارن والا 

دختر همسایه ما ازدواج دومش بود زنه پسری شد ک چن سال بود ترک کرده بود بعد از دوتا بچه مرده ووباره رفت سمت اعتیاد بیچاره بدون هیچ پولی با دوتا بچه برگشت خونه باباش

2706