2737
2739

💚بسم الله الرحمن الرحیم💖

سلام

حاجتدارها دعوت شدید به تاپیک برای چله خوانی ذکر الله اکبر و زیارت امین الله و زیارت عاشورا

🌸شیوه قرائت چله

تا چهل روز، هر روز، ابتدا ۱۰۰ ذکر الله اکبر گفته و بعد یکبار زیارت امین الله و بعد یک بار زیارت عاشورا را قرائت میکنیم

و هدیه میکنیم به سه عزیز بزرگوار و عالی مقام درگاه خدا آقا حضرت علی اصغر علیه السلام و آقا امام جواد علیه السلام و آقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف

شروع از روز ۱۱ اسفند

روز چهلم برابر با ۱۵ شعبان روز تولد امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف🌸

💖عزیزان هرکی بخواد میتونه زیارت عاشورا رو با صد لعن و صد سلام بخونه کامل و هرکی براش سخته به همون روش معمول یک لعن به (نیت صد لعن) و یک سلام به (نیت صد سلام) بخونه ( انتخاب با خود شما هرکدوم براتون مقروره انجام بدید )

💖عزیزان اگه کسی براش مقدور نیست هر دو زیارتی که گذاشتم زیارت امین الله و زیارت عاشورا رو باهم چله بگیره اشکال نداره واسه هرکدوم که در توانشه اینجا اعلام کنه که میخونه و هرکدوم میخونید حتما قبلش ۱۰۰ الله اکبر بگید

ولی توصیه خودم اینه هر دو زیارت رو چله بگیرید اگه میتونید

مهم اینه خدا رو صدا بزنیم و معصومین و ائمه علیهم السلام رو واسطه قرار بدیم کم و زیاد واسه خدا که فرقی نداره مهم اعتماد و اعتقاد قلب به خدای مهربون و معصومین علیهم السلام هست

هر سوالی که دارید درباره چله بپرسید اینجا با دل جون جوابتونو میدم

اگه نیمه های چله هرکی به دلیلی براش مقدور نشد ادامه بده دینی به گردنش نیست اشکالی نداره

💝ان شاءالله یک روز قبل از شروع همه کسایی که اعلام کنن اینجا میخوان تو چله باشن صدا میزنم برای یادآوری

ان شاءالله حاجاتتون روا

لطفا منو خیلی دعا کنید خیلی محتاج دعام

اشکانم یه جور عاشقتم که انگار این دنیا تنها همین یک مرد را دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ان شا الله حات روایی شمل و بقیه بی زحمت یاد اوری کنید ممنون میشم

سلام

ان شاءالله حاجاتت روا عزیزم چشم حتما یک روز مونده به شروع چله خدا بخواد میاد یادآوری میکنم

2740
سلام ان شاءالله حاجاتت روا عزیزم چشم حتما یک روز مونده به شروع چله خدا بخواد میاد یادآوری میکنم

لطف میکنید التماس دعا 😘❤

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱
من هستم؛از الان حاجتمونو برآورده شده بدونیم انشاالله🍀🙏🏻

سلام

ان شاءالله و ان شاءالله حاجات دلت روا عزیزم 

منم هستم شاید خدا خواست با این چله دیگه حاجتمو گرفتم😔🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
منم هستم شاید خدا خواست با این چله دیگه حاجتمو گرفتم😔🙏🏻

سلام

ان شاءالله حاجاتت روا عزیزم به لطف الله و دعای حضرت علی اصغر و امام جواد و امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف حاجت بگیری عزیزم

سلام ان شاءالله حاجاتت روا عزیزم به لطف الله و دعای حضرت علی اصغر و امام جواد و امام زمان عج الل ...

خیلی ممنون عزیزمم😘😍انشاالله خودتم حاجت روابشی مهربون❤

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2706