2737
2734

دوازده رکعتو باهم بخونیم؟نیتش چی میشه؟تا حالا نخوندم.رکعت اخر سلام و تشهد بگیم؟یا دو رکعت جدا جدا بخونیم تا ۱۲ تا شه؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

۶ تا دورکعتی 

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نیت.. نماز شب لیلته رغاعب میخونم بر من واجب...

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3976173/لیله-الرغایب

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2740
۶ تا دو رکعتی تو گوگل سرچ کن

درست توضیح نداده.ینی هر دو رکعتا سلام و تشهد بگم نماز تموم شد دوباره نیت کنم؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
بله و نیتتم نماز لیلیه الرغائب باشه التماس دعا 

میگم .نوشته از نماز فارغ شدی هفتاد مرتبه کلی چیز باید بخونم.بعد هر نماز بگم یا فقط مرتبه اخر که بشه نماز ششمی؟

@مانلی811    

میگم .نوشته از نماز فارغ شدی هفتاد مرتبه کلی چیز باید بخونم.بعد هر نماز بگم یا فقط مرتبه اخر که بشه ...

فقط آخرش نماز ششم رو که خوندی 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات