2737
2734
عنوان

مامانای شماهم میترسونن ؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 63 پست
با پدرت منطقی صحبت کن درکت میکنه

اونا اصلا واسه من وقت ندارن همیشه بحث پسراشونه 

اصلا هم نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم همش داد و دعوا و فحش و ...شنیدم ازشون

وقتی بیرون میرن و مطمئنم چند ساعت نمیان راحتم ولی بعدش ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا اصلا واسه من وقت ندارن همیشه بحث پسراشونه  اصلا هم نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم همش دا ...

چ قد مثه من 

من ازدواج کردم راحت شدم

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2728
من بی دلیل از بابام میترسم بنظرم خیلی عصبیه با اینکه بیشتر صلح بوده تو خونه ولی یادمه یه بار کلاس او ...

منم خیییلی از این خاطرها دارم 😥😥😥😥

من خودم تو خانواده ترک بزرگ شدم .خانواده من اصلا اینطوری نبودن و آزادم میذارن ولی تو دوستای ترکم ک میدیدم اکثرا همینجوری بودن 

حتی یکی از دوستامو ب زور شوهر دادن ب اونی ک نمیخواست و دوستم از ترس باباش نتونست مخالفت کنه 

2738
ولی کار بدی هست

من خودم گاهی به پسرم میگم بدو تا بابا نیومده اتاق و مرتب کن بابا بیاد ببینه ناراحت میشه اگه جمع کنی خوشحال میشه من ورژن جدید میگم  

دل اشفته بودن دلیل کمی نیست.....اگر بیقراری بدان یار یاری.....

البته راه حل دیگه اینکه با مامانت منطقی و با ارامش صحبت کن عزیزم براش احساساتت رو توضیح بده البته با ارامش و خوش زبونی بگو این رفتاراش باعث ازارت میشه و هنه این هازو یراش توضیح بده

من ۱۸ سالمه خب تقریبا شرایط م مثه تو بود . اهمیت نده خب عزیزم . بهترین راهه یا برو باهاشون صحبت کن ا ...

نیستم راحت 

از بچگی با این شرایط بزرگ شدم فقط به امید روزی که جدا زندگی کنم دارم تلاش میکنم الان ...

من بی دلیل از بابام میترسم بنظرم خیلی عصبیه با اینکه بیشتر صلح بوده تو خونه ولی یادمه یه بار کلاس او ...

رفتی رو مخش😁اعصاب نمیمونه واسه مردم بااینهمه گرفتاری و بدبختی از قدیم تاالان ،منم طاقت جیغ و گریه دخترمو ندارم قاطی میکنم ولی سعیمو دارم میکنم یادبگیرم خودمو و اونو بهتر کنترل کنم موقع لج افتادناش

نیستم راحت  از بچگی با این شرایط بزرگ شدم فقط به امید روزی که جدا زندگی کنم دارم تلاش میکنم ال ...

این راه خوبیه درس بخون تا بتونی بری دانشگاه

2706