2733
2734
عنوان

کیاسرکلاژانجام دادن سؤال دارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 75 پست
من بچم یکسالشه.اتو بارداری ستراحت مطلق بودم.فقط در حد کارای شخصی فعالیت داشتم.

ینی ی حموم رفتن وسرویس فقط؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
ینی ی حموم رفتن وسرویس فقط؟؟

بله.خونه مامانم بودم.فقط در همین حد کار میکردم.

باز آمدم...(کاربر قدیمی)                                                                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من این حساروندارم فقط ترشحات خونی کمرنگ ک دل ب قهوه ای میده رنگش همین ان شاال‍ا‍ه خدابراشماهم حفظ ...

سلام استارتر من توی ان تی گفت ۳۲ از دکتر سونو پرسیدم مشکلی نیست گفت نه زیر ۳۰ باشه توی این سن بارداری خطر محسوب میشه یعنی ممکنه منم سر کلاژ بشم؟ یکی از دوستانم گفتم جفتت سر راهیه هنوز نرفتم پیش دکترم خیلی نگرانم

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
[QUOTE=126204978]آخه من بچه قبلمم ک از دست دادم ۴۰بود ینی تو ۱۲هفته ۳۸وتو۲۴هفته ۴۰ولی تویه ۲۶هف عز ...

سلام ع یزم منم تو ۱۲ هفته ۳۲ بود دکتر گفت مشکلی نیست اولین بچمه و تا الان مشکلی نداشتم حتی لکه بینی ۱۳ هفتمه ولی میترسم یعنی ممکنه سر کلاژ بشم ؟ 

این سونومه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
سلام ع یزم منم تو ۱۲ هفته ۳۲ بود دکتر گفت مشکلی نیست اولین بچمه و تا الان مشکلی نداشتم حتی لکه بینی ...

عزیزم همه قرار نیس عین هم باشن بعضیا با طول سرویکس ۳۴یا۳۵هم بارداری بی خطری دارن نگران‌نکن‌خودتو برامن اینجوریه.. توسونو ک ۴انجام دادم ۳۸بود ۶بعده عمل گف دکترگف دهانه رحم باز بوده من حتی لکه بینی هم نداشتم اصن 

عزیزم همه قرار نیس عین هم باشن بعضیا با طول سرویکس ۳۴یا۳۵هم بارداری بی خطری دارن نگران‌نکن‌خودتو برا ...

منم میگم اگه خدایی نکرده مشکلی هست که سرکلاژ بشم اینو دکترم باید تشخیص بده؟ 

عزیزم همه قرار نیس عین هم باشن بعضیا با طول سرویکس ۳۴یا۳۵هم بارداری بی خطری دارن نگران‌نکن‌خودتو برا ...

ببخشید چیشد که سر کلاژ شدی چند هفته اید؟ دکتر گفت شرکلاژ بشید؟ 

منم میگم اگه خدایی نکرده مشکلی هست که سرکلاژ بشم اینو دکترم باید تشخیص بده؟ 

آره عزیزم

ببخشید چیشد که سر کلاژ شدی چند هفته اید؟ دکتر گفت شرکلاژ بشید؟ 

من قبلن تو ۲۶هفته زایمان زودرس داشتم ک نموند سره این ماه اول ک رفتم پیش دکتر گفت باید بدوزی سونو ک انجام دادم گف طولش خوبه باشه تا سونو آنومالی انجام بدی ببینم‌رشد میکنه یان توآنومالی ۳۸بود ک دکتر گف سرکلاژ نیاز نداری ولی ب اسرار خودم قبول کرد چون من تو بارداری قبلیم ۴۰بود خلاصه بعده عمل اومد بالا سرم گف دهانه رحمت باز بوده خداروشکر ک عمل رو انجام دادم برات

من قبلن تو ۲۶هفته زایمان زودرس داشتم ک نموند سره این ماه اول ک رفتم پیش دکتر گفت باید بدوزی سونو ک ا ...

خداروشکر عزیزم انشاله به سلامت نی نی خشکلت بیاد بغلت ❤️

خداروشکر عزیزم انشاله به سلامت نی نی خشکلت بیاد بغلت ❤️

ممنون گلم ان شاال‍ا‍ه همچنین برای شما وهمه منتظرا

ممنون گلم ان شاال‍ا‍ه همچنین برای شما وهمه منتظرا

ممنون قربونت 

سلام ع یزم منم تو ۱۲ هفته ۳۲ بود دکتر گفت مشکلی نیست اولین بچمه و تا الان مشکلی نداشتم حتی لکه بینی ...

ببین گلم نمیخوام نگرانت کنم شرایطت دقیقا عین بارداری اول منه منم سرویکسم ۳۲ بود ولی بخاطر شرایط جفت که low lying بود یعنی خیلی پایین نزدیک به دهانه رحم هفته ۱۶ به اصرار خودم سرکلاژ شدم بعدش دیگه خیالم راحت بود بنظرم اگه شرایطشو دارین بهتره سرکلاژ شی چون همون استرسش ادمو میکشه تا اخر نه ماه. امیدوارم کوچولوت صحیح و سالم تو بغل بگیری

ببین گلم نمیخوام نگرانت کنم شرایطت دقیقا عین بارداری اول منه منم سرویکسم ۳۲ بود ولی بخاطر شرایط جفت ...

اخه میگن سرکلاژ سخته و همش استرحت ملق باید باشی 

ببین گلم نمیخوام نگرانت کنم شرایطت دقیقا عین بارداری اول منه منم سرویکسم ۳۲ بود ولی بخاطر شرایط جفت ...

کسی که سر کلاژ بشه باید سزارین انجام بده، یعنی به خواست خودم سرکلاژ بشم 

2706