2737
2734
عنوان

کیاسرکلاژانجام دادن سؤال دارم؟؟

346 بازدید | 75 پست

کسی هس ک چندتابچه آورده باشه وسرکلاژ بوده باشه؟؟؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@تسسسنییییم   سلام عزیزم چندسؤال دارم میشه کمکم کنی

جانم عزیز؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2731

هدیه ما به شما مادر خوش سلیقه و خلاق

k4q7uzrk    متن کد تخفیف را در سبد خریدتون اعمال کنید و ۱۰ هزارتومان تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت دریافت کنید.به مدت محدود..

زیر انداز عکاسی روند رشد

استیکر تم مناسبات سال اول نوزاد

لباس های ست مادر و نوزاد

بهترین لحظات سال اول فرزندت رو جشن بگیر و آلبوم عکس یادگاری بساز 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

جانم عزیز؟

عزیزم من ۶عمل کردم طول سرویکسم ۳۸بود توسونو شکمی ک ۴انجام داده بودم دکترم گف نیاز نداری ب سرکلاژ باکلی اسرار راضی شد اماتواتاق عمل مث اینکه متوجه شده بود ک دهانه رحم بازه 

الان سرکلاژ شدم فقط یه ترشحات خیلی کمرنگ خونی میبینم طبیعیه ؟؟واینکه حرکات بچه پایینه 

@yalda65930    

عزیزم منم سرکلاژ کردم یه شب بستری بودم روزی که مرخص شدم یه مقدار ترشح داشتم و البته یه تکه خون خشک شده که کش میومد ازم خارج شد ولی بعدش دیگه چیزی ندیدم حتی من کارای سبک روزانمم انجام میدادم انشالاه که نی نیت صحیح و سالم بیاد تو بغلت

عزیزم منم سرکلاژ کردم یه شب بستری بودم روزی که مرخص شدم یه مقدار ترشح داشتم و البته یه تکه خون خشک ش ...

من الان دوروزه میبینم البته خیلی کمه خیلی ترشحات بیشترآبکیه یکم توش رنگ خون معلوم میشه عب نداره؟؟فقط روزه اول ک رفتم دسشویی بیشتر بود الان خیلی کمه حرکات بچه گاهی پایین حس میشه اینا همه طبیعیه ؟؟خیلی نگرانم ترقران دعاکنین ان شاال‍ا‍ه سالم وبوقتش بدنیابیاد

2738
عزیزم منم سرکلاژ کردم یه شب بستری بودم روزی که مرخص شدم یه مقدار ترشح داشتم و البته یه تکه خون خشک ش ...

واینکه دکتربعده سرکلاژ بهت گف استراحت کامل داشته باش؟؟آخه ب من گف فقط درحده ی سرویس رفتن نماز خوندن وغذاخوردن میتونی بلندبشی ازجات یابشینی

عزیزم من ۶عمل کردم طول سرویکسم ۳۸بود توسونو شکمی ک ۴انجام داده بودم دکترم گف نیاز نداری ب سرکلاژ باک ...

عزیز بچه ی من که هنوز به مرحله ی تکون خوردن نرسیده...اما من نه ترشح داشتم،نه خون...فقط حس میکنم واژنم حییلی سنگین شده، انقباض دارم، همشم فکر میکنم خیسم...تو چطور؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
بله فک کنم طبیعیه بازم از دکترت سوال بپرس که خیالت راخت باشه

ممنون عزیزم

عزیز بچه ی من که هنوز به مرحله ی تکون خوردن نرسیده...اما من نه ترشح داشتم،نه خون...فقط حس میکنم واژن ...

ن من این حساروندارم فقط ترشحات خونی کمرنگ ک دل ب قهوه ای میده رنگش همین ان شاال‍ا‍ه خدابراشماهم حفظ کنه گلم طول سرویکس شماچندبود

ن من این حساروندارم فقط ترشحات خونی کمرنگ ک دل ب قهوه ای میده رنگش همین ان شاال‍ا‍ه خدابراشماهم حفظ ...

31بود

2706