2737
2739
عنوان

با گذشت زمان چسبندگی بعد از سزارین کمتر میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3673 بازدید | 65 پست
شوهر بیچاره ی من ک اصلا حرفی نداره. این چند روز انقد خودمو ب زمین و اسمون زدم ک اون طفلی  هم را ...

ماما خصوصی بگیر از الان بهت ورزش میدن و ی سری ماساژا ک راحت زایمان کنی الان اینقد روش زایمان طبیعی راحت و بدون درد اومده ک نیاز نیست عملی ب اون وحشتناکی انجام بدی زایمان با گاز زایمان در اب و این اپیدورال ک فک کنم بی حسی از کمر باشه درسته و زایمان طبیعی

اپیدورال همون بی حسی از نخاع هست ک درد رو کمتر حس کنی یا حس نکنی.من گفتم میترسم دکترم گفت اپیدورال ک ...

خب همین رو انجام بده عزیزم دیگه بهش هم فکر نکن وقتی راهی ب این اسونی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماما خصوصی بگیر از الان بهت ورزش میدن و ی سری ماساژا ک راحت زایمان کنی الان اینقد روش زایمان طبیعی ر ...

میدونی دکترم گفت ماماخصوصی کار خاصی نمیکنه.فقط همراهته و معاینه ت میکنه.گفت بیمارستانی ک میری خلوته و ماما های خودش خوب بهت رسیدگی میکنن. کلاساشو نمیتونم برم ابجی😔ازم دوره و تنهایی میترسم جایی برم😔

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2728
میدونی دکترم گفت ماماخصوصی کار خاصی نمیکنه.فقط همراهته و معاینه ت میکنه.گفت بیمارستانی ک میری خلوته ...

اگه بیمارستان خوبی میری خب حتما رسیدگی میکنن ورزشهای  رو ک واسه زایمان راحت هست از اینترنت سرچ کن عزیزم اگه خیلی هم میترسی همین اپیدروال رو انجام بده چ این چ سزارین اگه دکتر بی هوشی خوب نباشه درد میگیره کمرت اگه خوب باشه هیچی نمیشه

اگه بیمارستان خوبی میری خب حتما رسیدگی میکنن ورزشهای  رو ک واسه زایمان راحت هست از اینترنت سرچ ...

عزیزم فک کنم الان زوده واسه ورزش ها.نه؟هنوز ۲ ماه مونده میترسم‌ زایمان زود کنم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2740
اره دیگه میرم طبیعی و اصلا باهیچکی حرف نمیزنم 😢

عزیز من اینقد  راحته ک بعدا ب این استرست میخندی  واسه اینم اینو بهت میگم ک گفتی دکترتفته واسه طبیعی مشکلی نداری من دختر عمم همش میگفت سز رفت بود بیمارستان نوبت بزنه ماما چکش کرده بود گفته بود 5 سانت باز شده برو رو تخت زایمان😂باورت میشه راحت زایمان کرد الانم ب استرس اون موقش میخنده

راست میگی .. پس چجوری میگن ما سزارین کردیم و بعد عوارض نداشتیم. پس حتما دروغ میگن.

ببین من سز اول و دومم هم کمر درد داشتم هم شکمم تا یکسال سر بود ولی عمل سومم ک دکتر بیهوشیم خوب بود اصلا این مشکلات رو نداشتم بستگی ب دکتر بی هوشی داره

عزیز من اینقد  راحته ک بعدا ب این استرست میخندی  واسه اینم اینو بهت میگم ک گفتی دکترتفته و ...

وای چ خوب. خدا کنه منم انقد راحت زایمان کنم. خدا کمک کنه 🙏 حتما موقع زایمان دعات میکنم .حتمااااا یادم میمونه ک باعث شدی عزمم و جزم کنم و طبیعی زایمان کنم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
ی سوال از دکترت بپرس عزیزم

همین چند روز پیش مطب بودم بخدا فقط مث خنگا میگفتم سزارین ... داشتم خودمو خفه میکردم‌‌.. هیچی دیگ ازش نپرسیدم.

۲هفتع دیگ نوبت دارم حتما همه رو ازش میپرسم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706