2733
2734
عنوان

خواستگار زیاد دارم اما دلم میخواد خواستگار دکتر داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 5861 بازدید | 35 پست

وااا:|

مثلا اگه پزشك باشه يا مهندس باشه تاثيرى رو زندگى شما داره؟

ناموسا اين چيزارو واس خودتون معيار ازدواج قرار نديد

نميخوام به پزشكا توهين كنم ولى ممكنه يه نفر پزشك باشه ولى اخلاقش گنند باشه

يه تريلى آرزو موند رو دلمون آقاى قاضى🙃💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتم باید تاپ و از خانواده سطح بالا باشی😎نمیشه دختر عباس اقا همساده شمسی خانوم اینا باشی شوهرت دکتر بشه که😂

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2728
2740
عزیزم قراربود داستان زندگی بزاری چی شد؟؟؟؟؟

عع آره گذاشتم که 

چند روزم بود 

بعد حذفش کردم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

وقتی با شوهرت دعوات بشه وقتی با هم رابطه دارید وقتی یکی از هزار حرفت و نفهمه  باعث رشد و پیشرفت و حس خوبت نشه اون موقع هیچ چیزش به چشمت نمیاد نه کارش نه پولش نه قیافه ش اینا همه واسه به به و ماشالاگفتن مردم که بگن فلانی چه شوهری کرد ولی هرکی و هرچی که باشه همه چیزش جز اخلاق و رفتارش برات عادی میشه نمی گم پزشک ها بدن یا خوب اند ولی ازدواج مساله ای نیست که بشه براساس شغل طبقه بندی کرد هزارتا معیار مهم تر داره

2706