2737
2739
عنوان

خواستگار زیاد دارم اما دلم میخواد خواستگار دکتر داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 5861 بازدید | 35 پست
وقتی با شوهرت دعوات بشه وقتی با هم رابطه دارید وقتی یکی از هزار حرفت و نفهمه  باعث رشد و ...

آفرین واقعا حرف درست را زدی

من خودم خواستگار پزشک داشتم و تا مرز ازدواجم رفتیم ولی واقعا یه حرکتی ازش دیدم انقققققققدر بدم امد ازش در برابر چشمانم انقدر بی ارزش شد که واقعا دیگه گفتم فقط کسیکه با روحیاتم سازکار باشه و هم خصوصیت باشیم قبول میکنم. باورتون نمیشه اصصصصلا پزشک بودن نمییتونه تضمین کننده ی زندگی باشه . اما خوب من برام جایگاه اجتماعی خیلی مهمه. ولی نه اینکه بخوام چیزای دیگه رو بهش ترجیح بدم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🍃🌹‍ لیلة الرغائب 🌹🍃‍

پنجشنبه 98/12/8

ماه رجب ماه پربرکتیه. اولین شب جمعه ماه رجب شب لیلة الرغائب (شب آرزوها) است! تو هم مثل من این شب را به دوستات یادآوری کن؛ به این امید که از باغ دعاشون، یه گل استجابت هدیه بگیرى!!!

دعای مخصوص شب آرزوها:

سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ  فَرِّج هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

حضرت محمد(ص) فرمودند: هر کسی مردم را از اين دعا باخبر کند در گرفتاريش گشايش پيدا ميکند🌹🍃

خیلی ها گرفتارن و خیلی ها آرزوهای کوچیک و بزرگ دارن. به همه یادآوری کنید.

♥ التماس دعا 💐

التماس دعا دوستای خوبم.برای براورده شدن ارزوهای همدیگه دعا کنیم🙏❤🌹🌹🌹