2737
2734
عنوان

خرید

64 بازدید | 6 پست

بچه ها توروخدا جواب بدین دارم میرم خرید

وسایل برقیم برای جهاز بین اینا کدومو بگیرم

چرخ گوشت

مخلوط کن

ابمیوه گیر

گوشکوب برقی

اسیاب

نمیدونم کدومو چ مارکی بگیرم 

ببین من یه ماهه عروسی کردم گوشت کوب برقیم سه کارس میکسر و همزنم داره خیلی خوبه مارک پارس خزر

چرخ گوشتم پارس خزر

آب میوه گیریم هاردستونه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ببین من یه ماهه عروسی کردم گوشت کوب برقیم سه کارس میکسر و همزنم داره خیلی خوبه مارک پارس خزر چرخ گو ...

من‌نمیخام همه وسایلارو بگیرم

مثلا مخلوط کن

اینارو بینشون‌کدوم واجبه بنظرتون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من‌نمیخام همه وسایلارو بگیرم مثلا مخلوط کن اینارو بینشون‌کدوم واجبه بنظرتون

مخلوط کن خوبه ولی آب میوه گیری نه زیاد 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2742

چرخ گوشتم واجب نیست من خریدم ولی همش گوشت چرخ کرده از بیرون میگیرم