2737
2739
عنوان

داییم مسخره ام میکنه 😥😥بخاطر سبزه بودنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 135 پست
این دایی من توی شهرستان زندگی میکنه و سواد خاصی هم نداره ولی من یه رتبه عالی اوردم توی فامیل زبانزد ...

بهش بگو همیشه سر یه سفره چشم همه به تهدیگ ماکارونیه 

یه بار دوبار به شوخی یا جدی بهم این حرفو زدی لطفا دیگه تکرار نکن که حرمت کوچیکتر بزرگتری رو بشکنم 😌

خواهر زاده منم سیاهه. همیشه نسبت به خواهرش اعتماد به نفسش پایینه. با اینکه دانشگاه بهتری قبول شده. ...

اینا همش بخاطر نگاه هاییه ک دیگران بهش داشتن بخاطر سبزه بودنش من رنگ پوستمو خیلی دوس دارم ولی خیلییی بده ۲۲ سالت باشه توی جمع یکی هی رنگ پوستتو با یه لحن بدی مسخره کنه

🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دایی من توی شهرستان زندگی میکنه و سواد خاصی هم نداره ولی من یه رتبه عالی اوردم توی فامیل زبانزد ...

اون یکی داداش مامانمم همینطور ک میگی هر وقت منو میدید میگفت هنوز بچه ای! هنوز بزرگ نشدی! کی میخوای بزرگ شی!!! بخدا نمیدونم چ رفتاری داشتم و هی اینو میگفت. ولی بچه های لوس و بی ادبش ک زبون زدن ب لوس بودن و بی ادب بودنشون رو نمیبینه!! ازشون متنفرم. خدارو شکر ک دیگه نمیبینمشون.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
بهش بگو همیشه سر یه سفره چشم همه به تهدیگ ماکارونیه  یه بار دوبار به شوخی یا جدی بهم این حرفو ...

ایندفه قول دادم به خودم یا جوابشو بدم یا مامانمو گفتم جوابشو بده .. از بس بهم گفته سیاه یک مدت مامان بزرگم کلا منو سیاه صدا میزد اسم خودمو صدا نمیزد باورتون میشه؟در حالیکه پوست من سبزه ی خیلی روشنه 

🥰
2731
اون یکی داداش مامانمم همینطور ک میگی هر وقت منو میدید میگفت هنوز بچه ای! هنوز بزرگ نشدی! کی میخوای ب ...

خداروشکر عزیزم با این جور ادما واسه اعصاب خودتم ک شده باید قطع ارتباط گر خیلی سطحی نگرن 

🥰
اتفاقافامیلای مام همینجوری بودن منم هروق جوابشونو میدادم باشوخی وخنده میگفتم ولی ازخودشون نفهمیدن بع ...

دقیقا درست میگی، ولی من موندم چ جوری با این داییم قطع ارتباط کنم یا بهش بفهمونم که دیگ باهام اینطوری حرف نزنه 😑😑

🥰

بگو رنگ پوست دست خودآدم نیست ولی اختیار زبون هرکی دست خودشه که باهاش دل بشکونه یا دنیا را آباد کنه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2740
به مامانت بگو که یه بار جدی و تنهایی به داییت بگه

اره دیگه صبرم لبریز شده به مامانم گفتم اونم قبول کرد مامانم این اخلاق داییمو دوست نداره ولی برای اینکه احترامشو نگه داشته باشیم گفت شاید خودش دست بر دار شد ولی ول کن نیست ظاهرا

🥰
من خودم قیافمو خیلی دوست دارم اما این داییم هی میاد گند میزنه تو حالم 😥😥😥

احساس میکنم از روی علاقه و اینکه باهات راحته شوخی میکنه

اصلا نمک دایی ها به این شوخی هاشونه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
بگو رنگ پوست دست خودآدم نیست ولی اختیار زبون هرکی دست خودشه که باهاش دل بشکونه یا دنیا را آباد کنه

ایول اینم عالیه

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]

این داییم بیشعور تر از این حرفاس که حالیش بشه دل شکستن یعنی چی یه بار جلوی جمع بهم گفت سیاه همه نشسته بودن از کوچیک تا بزرگ من خودمو میزدم ب نشنیدن ولی یادم نمیره چقد بغضم گرفت اون شب وقتی همه رفتن رفتم توی اتاق یه عالمه گریه کردم

🥰
اره دیگه صبرم لبریز شده به مامانم گفتم اونم قبول کرد مامانم این اخلاق داییمو دوست نداره ولی برای این ...

منم داییم جلوی جمع یه شوخی ای باهام میکرد که اصلا خوشم نمیومد،به مامانم گفتم به داییم گفت،و خودمم بهش جدی گفتم که دایی از این حرفت خوشم نمیاد،دیگه نمیگه خداروشکر

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹

تنها جواب دندون شکنی که هیچ دیگه باهات کاری نداره اینه که بگی {من همینی که هستم}

دختر خوب اعتماد به نفس تو بابا ببر

من خودم سبزه ام همیشه خدا هم میرم شمال اونجا هم برنز میکنم ببین دیگه چی میشم

دقیقا منم مثل توام ولی برعکس من خانواده پدرم بور هستند و من و یکی از خواهر هام فقط سبزه و.چشم مشکی هستند

بقیه بور و چشم رنگی

2706