2733
2739
عنوان

داییم مسخره ام میکنه 😥😥بخاطر سبزه بودنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 135 پست
حتما توی همون جمع مثل خودش با شوخی و خنده جوابشو بده.بگو مرسی که یادآوری میکنی ولی ما تو خونه مون آی ...

اصلا عادتشه مسخره کردن ولی بیشتر زوم کرده رو منه بدبخت یه بارم زنش بهش گفت چه جوری دلت میاد بهش می سیاه چشماش به این قشنگی ولی باز از رو نرفت هنوزم که هنوزه بهم میگه یا مثلا میگ تو مثل خاهرات موهات رنگی نیس حیف موهات مشکی شده با ی لحن بدی هم میگه انگار که ی ایراده خاصی دارم چون موهام مشکیع

🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترخاله8 ساله من سبزه و خیلی بامزه است... خواهر 5 ساله اش سفید و خوشگل... پدرش همیشه بخاطر سفیدی و خوشگلی کوچیکه حقو میده به اون مادربزرگ پدریش هم هی کوچيکه رو بوس میکنه و قربون صدقش میره اما کاری به بزرگه نداره... واقعا ناراحت میشم این چیزارو میبینم

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
سبزه و چشم رنگی😍پس واقعا خوشکلی

مرسی عزیزم ..هم بابام هم مامانم چشماشون رنگ روشنه منم چشمام رنگیه ولی پوستم مثل اونا سفید نیست خودمم راضیم اما نمیزارن که 

🥰
2731

یاد داداش مامانم افتادم!! همیشه ما رو کم حساب میکرد. بچه اشو تو پر قد بزرگ کرد و اونا شدن آقا ما در حد غلام!

هیچ وقت دوسشون نداشتم. همیشه ازش ترسیدیم.. همه پسرخاله، دخترخاله ها ازش میترسیدیم.

خدارو شکر کات کردیم. حالا واقعا راحتم ک نباید لوس بلزی بچه هاش و عنتر بازی خودش و زنشو ببینم و تحمل کنم‌.

تو ام باید مث خودش بگی تو دیگه حرف نزن با اون زنت!

این داداش مامانم سر رتبه کنکور ما رو مسخره کرد. الان با اینکه دخترش مهندسی دولتی قبول شد و شوهرش گمونم کامپیوتر یا آیتی خونده ولی خدارو شکر من ارشد حقوق گرفتم و شوهرم دکتره. خیلی سوزوندنم، خدا جای حق نشسته، هرچی آدم بگه یه روز همونو میشنوه.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
مامانم اینقد این داداششو دوس داره که دلش نمیاد بهش بگه بالا چشمت ابروعه.. منم دیگه ۲۲ سالمه زشته جلو ...

به مامانت بگو اگه ایندفعه بهش تذکرندی جلوی جمع جوابشو میدم.اگه بازم تکرارکردبگودایی پس چراخودت زن سبزه گرفتی؟!

دخترخاله8 ساله من سبزه و خیلی بامزه است... خواهر 5 ساله اش سفید و خوشگل... پدرش همیشه بخاطر سفیدی و ...

واقعا خیلیی بده من درکت میکنم منم خانواده مادریم چون بورن و سفید خیلی بین من و خاهرام فرق گذاشتم مخصوصا داییم

🥰

میدونی گلم ی سری ادمابااین رفتاراشون ب خودشون توهین میکنن اخه بتوچه ک من سبزم یاخنگم یازشتم یا بی سوادم یاشوهرنمیکنم ویا... متاسفانه این ادماباهیچ روشی درس نمیشن مای چن تایی ازاین ادمای فضول داریم توفامیلمون من ارتباطموباهاشون کم کردم اخه ب هرطریقی سعی کردم بهشون بفهمون زندگی من ب شماربطی نداره نفهمیدن البته قصدتوهین ب هیچ کسی روندارم واون ها همه مثال بودک زدم وهیچ کس اونجوری نیس اگرم باشه ب خودش ربط داره

2738
به مامانت بگو اگه ایندفعه بهش تذکرندی جلوی جمع جوابشو میدم.اگه بازم تکرارکردبگودایی پس چراخودت زن سب ...

اینقدر اعتماد به نفس داره به زن خودش میگه سفید البته زن داییم خیلی خوبه ها من با اون کاری ندارم ولی داییم خیلیی اعتماد به نفس داره کلا کارش مسخره کردنه دخترای سبزه اس

🥰
میدونی گلم ی سری ادمابااین رفتاراشون ب خودشون توهین میکنن اخه بتوچه ک من سبزم یاخنگم یازشتم یا بی سو ...

دقیقا خیلی کار خوبی کردی کاش منم بتونم ب یه بهونه ای ارتباطم با داییم رو کم کنم ولی این دایی من یک چیز عجیبه خیلی اعتماد ب نفس داره و زبونش درازه 

🥰
مرسی عزیزم ..هم بابام هم مامانم چشماشون رنگ روشنه منم چشمام رنگیه ولی پوستم مثل اونا سفید نیست خودمم ...

همه ک نباید سفید باشن تا خوشکل دیده شن این حرفا چیه فک میکنم داییت مشکل روحی روانی داره..شایدم سر ب سرت میزاره نمیدونه ناراحت میشی 

واقعا خیلیی بده من درکت میکنم منم خانواده مادریم چون بورن و سفید خیلی بین من و خاهرام فرق گذاشتم مخص ...

ولی به نظرم یه چیزی نگو که ب زنش ربط داشته باشه اون بنده خدارو کوچبک میکنی نه داییتو 

وقتی زنش اینقدر خوبه که بهش گفته چرا سر به سرش میذاری به نظرم درست نیست که بخوای با زنش تنبیه کنی داییتو

یاد داداش مامانم افتادم!! همیشه ما رو کم حساب میکرد. بچه اشو تو پر قد بزرگ کرد و اونا شدن آقا ما در ...

این دایی من توی شهرستان زندگی میکنه و سواد خاصی هم نداره ولی من یه رتبه عالی اوردم توی فامیل زبانزد شد توی یه دانشگاه عالی درس خوندم ولی اینارو نمیبینه فقط سبزه بودن منو میبینه و مسخرم میکنه هربار جلوی جمع براشم فرقی نمیکنه ک کی توی جمع هست 

🥰
همه ک نباید سفید باشن تا خوشکل دیده شن این حرفا چیه فک میکنم داییت مشکل روحی روانی داره..شایدم سر ب ...

اخه اگه سر به سرم میزاشت یکی دوبار بیشتر نباید میگفت ولی هربار با یه لحن مسخره بهم میگه کلا سبزه هارو مسخره میکنه 

🥰
دقیقا خیلی کار خوبی کردی کاش منم بتونم ب یه بهونه ای ارتباطم با داییم رو کم کنم ولی این دایی من یک چ ...

اتفاقافامیلای مام همینجوری بودن منم هروق جوابشونو میدادم باشوخی وخنده میگفتم ولی ازخودشون نفهمیدن بعد جدی گفتم بازم نفهمیدن بعدتحویلشون نگرفتم بازم نفهمیدن دیگه این اواخراصلا زیادنمیبینمشون واگه ببینمشون تحویلشونم نمیگیرم چون همه حرفاشون ازروحسادتشونه توچیکارزندگی بقیه داری اگه راس میگی کلاه خودتومحکم بگیربادنبره