2733
2739
افرین دقیقا 

اوهوم اخه من خودم گاهی با جوابای دندون شکن بی جام خراب کردم ولی الان فقط فاصله میگیرمو بحثو عوض میکنم کمو بیش جوابشونم میدم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
نه نمیشه یه چیز دیگ یه چند تا عمه بیشعور دارم اونا اینو میگن بزرگترن میخوام یجوری جواب بدم ک هم محت ...

چممم والااا 

منم شوخی کردم 

به نظرم جواب ندی بهتره 

حالا یکی بیشعورهه 

تو بزار رو حساب همین بیشعوریش 

یا بگو مغازه نیستم ک بخام به سلیقه شما دکور بزنم!!! سلیقه ها متفاوته لطفا درک کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی درگیر منی  همه تاپیکام هستی  تو هم از اون ادم فضولا هستی حالا خوب اولش گفتم کسی حر ...

انفاقا من فقط تو تاپیک غذات بودم و اصلا نمیشناختمت زیاد خوشحال نشو ک اونم ترکید وگرنه الان دوستان یه سر به تاپیکت میزدن میفهمین با چه کسی طرفن در هرصورت من حرفمو‌زدم زیادم تو شأن و شخصیتم نیس با همچین ادمایی دهن ب دهن بزارم فقط گفتم ک دوستان هم بدونن بدرود😁دیگم ریپلای از این تایپکو ج نمیدم 😊(اونی ک میخاست بفهمه فهمید)

2731
انفاقا من فقط تو تاپیک غذات بودم و اصلا نمیشناختمت زیاد خوشحال نشو ک اونم ترکید وگرنه الان دوستان یه ...

بله 

صد درصد 

که خیلی شخصیتت پایین تر از منه 

وخیلی ف ض و ل هستی

وگرنه تو کارم دخالت نمیکردی 

منم از ادمهای مفت گو بیزارم 

پس همون بهتر که نباشی

2740