2410
2553

بله من حاظر جوابم وتو تاپیکهام هم قصدم اینه حاظر جوابی رو به بقیه یاد بدم .پس لطفا حرف مفت نزنید..وحالا داستان @ما چند شب پیش رفته بودیم تویه جمعی 

بعد یه خانم که لاغره واز جمله فامیلمون هم هست برگشت بهم گفت .چقدر چاق شدی .بدون هیچ ماشاالله گفتنی

یکم لاغر شو

منم بهش گفتم همه که نباید لاغر باشن

افرادی هم باید چاق باشم

من خودم چاقیم رو دوست دارم

واصلا هم قصد لاغری ندارم

ادم باید خودش از خودش راضی باشه

بعد بهم نگاه کرد گفت وااااااا

مگه مبشه

منم گفتم اره چرا نشه 

سلیقه ها باهم متفاوته 

قیافش دیدنی بود😁😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هیچی به اندازه یه بار برام جالب نبود یه خانم خاله ام بهش گفت برو لاغر شو خانمه هم سنش زیاد بود گفت اقامون تپل دوست داره دیگه خاله ام ساکت شد

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

✍💎
#آداب_اجتماعی

بیایید از این پس وقتی به هم میرسیم به جای زهر مار عسل به کام هم بریزیم.
وقتی به هم میرسیم به جای اینکه بگوییم:

" چقدر پیر شده ای " بگوییم " دلم برایت تنگ شده بود "

" صورتت چروک برداشته " بگوییم "  از با تو بودن لذت میبرم "

" چاق شده ای " بگوییم " تو دوست خوبی هستی "

" لاغر و ضعیف شده ای " بگوییم " دوست دارم تو را بیشتر ببینم "

همه ما از گرفتن انرژی منفی بیزاریم، پس اگر انتظار دریافت انرژی مثبت داریم باید همان نیرو را بدهیم تا همان را پس بگیریم.

به ما چه که فلانی چرا بچه دار نمیشود.
به ما چه که چرا فلانی ده سال است که مبلمان خانه اش را عوض نکرده.
به ما چه که فلانی چرا هنوز همان ماشین را دارد.

به ما چه که فلانی از همسرش جدا شده.
هر کسی حتی خود ما در زندگی خط قرمزهایی داریم که دوست نداریم کسی از آنها رد شود. پس از خط قرمزهای دیگران رد نشویم.

برقراری ارتباط موثر،  فقط گفتن حرفهای خوب نیست. نگفتن حرفهای بد هم هست.
🌺🍂🌺
🌺🍂🌺

2714

من یاد ندارم هرگز در مورد کسی نظر بدم ولو اینکه نظرمو بخواد و برای نظر من ارزش قایل باشه که بشنوه 

یعنی چی همش میگن چرا لاغری چرا چاقی .مشکل اینجاست که لاغر هم بشی میگن وااااا چرا لاغر شدی 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706