2737
2734
خخخخ جالب اینه اونایی که به من تذکر میدادن لاغر شو خودشون ده برابر من بودن 😐😐من یه مدت زیاااادی تح ...

باز شما بهتر جواب دادی ب این میگن حاضر جوابی.نه اینکه مثل استارتر برا مردم داستان تعریف کنی😂😂

بیا تو هم که حرف مفت زدی اولشم گفتم  من دارم اموزش حاظر جوابی میدم حالا شماها بی زبونید به م ...

حرف مفتو ک تو داری به خورد مردم میدی اخه حاضرم قشم بخورم تپ زندگی واقعیت حتی نمیتونی با یه بچه هم کلام بشی و اینجا عقده های زندگیتو خالی میکنی در هرصورت اونی ک پتتو ریخت رو اب حرفاش با سند و مدرک بود اگه دیگران هم ادمای عاقلی باشن گوش میدن وگرنه هم به قول شما بشین حرفای مفتتو بهشون تحویل بده یاحق😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعیتش زیاد حاضر جوابیت جالب نبود ینی اونجوری که ادعا میکردی نزدی تو دهنش    و اینکه به نظر من سکوت و یه لبخند ملیح یا مثلا گفتن اینکه شوهرم میگه اینجوری دوس دارم با مهربونی بهتر بود اینجور که تو گفتی کاملا متوجه حرص خوردنت شد    من خودم حاصر جوابم ولی واقعا الان متوجه شدم حاصر جوابی بی جا مثله همین الان شما فقط مرز هاو حرمتارو میشکنه

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

دقیقا منم قبلا خودمو پشت یه افکار مثل افکار‌شما قایم کرده بودم😑😑😑😑😑😑

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738
دوستان دیروز یه کاربری بنام یلداااا اگه اشتباه نکنم پته لین خانومو ریخت رو اب و گف همه حرفاش دروغه ب ...

اسی رو؟؟؟؟الان که حرف بدی نزده.اگرم دروغ باشه در عوض یه چیزی یادمون داد.نصفه نی نی سایت دروغگو هستن به نظر من

برام مهم نیس از نظر شما چی باشم مهم اینه ک نمیتونن یه عده با توهمات ذهنی‌شون منو ب بازی بگیرن 😊

خیلی درگیر منی 

همه تاپیکام هستی 

تو هم از اون ادم فضولا هستی

حالا خوب اولش گفتم کسی حرف مفت نزنه 

معلومه شعور ودرک هم نداری

بگو میخاستم فضولشو پیدا کنم😐😂😂😂😂😂

نه نمیشه یه چیز دیگ

یه چند تا عمه بیشعور دارم اونا اینو میگن بزرگترن میخوام یجوری جواب بدم ک هم محترمانه باشه هم دهنشون بسته بشه

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!
2706